Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za građevinske radove na objektu Doma zdravlja Fojnica — JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Građevinski radovi na objektu Doma zdravlja Fojnica

JU DOM ZDRAVLJA FOJNICAfederacija-bihRok: 11.08.2026.250K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2738953

Ukratko: JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA je objavio Otvoreni postupak za Građevinski radovi na objektu Doma zdravlja Fojnica. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-11. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA raspisala je javnu nabavku za građevinske radove na objektu Doma zdravlja Fojnica. Ovaj otvoreni postupak ima za cilj unapređenje zdravstvene infrastrukture u Fojnici, koja se nalazi u Republici Srpskoj.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće u ovom postupku su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i dodatni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog projekta iznosi 250000 BAM. Rok za završetak radova je postavljen na 11.08.2026. godine. Važno je napomenuti da su dodatni uslovi i specifikacije navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme da se uključe u projekt koji može značajno doprinijeti razvoju zdravstvene infrastrukture u regiji. Učešće u ovakvim projektima može poboljšati reputaciju firme i otvoriti vrata za buduće poslove u oblasti građevinski radovi.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju preuzeti tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima i postupku apliciranja. Detalji o načinu prijave su također navedeni u dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali pažljivo pregledati tendersku dokumentaciju kako bi osigurali da ispunjavaju sve uslove za učešće. Također, preporučuje se da se obrate pravnim savjetnicima ili stručnjacima za javne nabavke kako bi izbjegli potencijalne rizike prilikom apliciranja.

Često postavljana pitanja

Koji su uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Kada je rok za završetak radova? Rok za završetak radova je 11.08.2026. godine. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna kod JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA ili putem njihovog zvaničnog sajta.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

Istekao rok
bih04.09.2026.390K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Санација два клизишта на дијелу савског водоодбрамбеног насипа и санација цјевовода на устави "Моцељ" у поплавном подручју "Ивањско поље" Брод

JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"

Javna ustanova Vode Srpske raspisala je otvoreni postupak za sanaciju klizišta i cjevovoda u Ivaњskom polju. Procijenjena vrijednost je 215384.61 BAM.

Istekao rok
04.09.2026.215K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bih07.09.2026.39K KM