Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za lijekove — JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA INSTITUT ZA FIZIKALNU MEDICINU

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Лијекови I/26, 44-26-16347/26

ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКАbanja-lukaRok: 10.08.2026.544K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33600000
Broj nabavke:
2736658

Ukratko: ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА je objavio Otvoreni postupak za Лијекови I/26, 44-26-16347/26. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka se odnosi na lijekove, a provodi je JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA INSTITUT ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I ORTOPEDSKU HIRURGIJU "DR MIROSLAV ZOTOVIĆ" BAЊA LUKA. Postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu dostaviti svoje ponude.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detaljni dokazi su navedeni u tenderu. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati, stoga se preporučuje da se konsultuje tender dokumentacija.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove javne nabavke iznosi 544200 BAM. Rok za završetak postupka je 10.08.2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za farmaceutske kompanije i dobavljače lijekova da se uključe u proces javne nabavke i potencijalno osiguraju ugovor s važnom zdravstvenom institucijom. Učešće u ovakvim tenderima može značajno doprinijeti poslovanju firmi koje se bave proizvodnjom ili distribucijom lijekova.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja nije detaljno opisan u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prouče tender dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o načinu apliciranja.

Rizici i šta provjeriti

Prilikom apliciranja, ponuđači bi trebali obratiti pažnju na uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, kao i na sve detalje navedene u tender dokumentaciji. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokaze koji su potrebni za učešće.

Često postavljana pitanja

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tender dokumentaciji. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 544200 BAM. Do kada je rok za prijavu? Rok za prijavu je 10.08.2026. godine. Gdje mogu pronaći tender dokumentaciju? Tender dokumentacija je dostupna na zvaničnoj stranici ugovornog organa.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

Istekao rok
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
tuzla04.09.2026.7K KM