Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za izgradnju nove zgrade Gimnazije i hrama nauke — GRAD TREBINJE

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Изградња нове зграде Гимназије и храма науке и умјетности- I фаза

GRAD TREBINJERok: 17.08.2026.4.9M KM
Objavljeno 23.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45214200
Broj nabavke:
2740499

Ukratko: GRAD TREBINJE je objavio Otvoreni postupak za Изградња нове зграде Гимназије и храма науке и умјетности- I фаза. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-17. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Grad Trebinje je objavio javnu nabavku za izgradnju nove zgrade Gimnazije i hrama nauke. Ovaj projekt predstavlja značajan korak u unapređenju obrazovne infrastrukture u gradu.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detaljni dokazi potrebni za apliciranje su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog projekta iznosi 4.900.000 BAM. Rok za završetak radova je postavljen na 17. avgust 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme koje su zainteresovane za rad na velikim projektima. Učešće u ovom postupku može donijeti značajne finansijske koristi, kao i doprinos razvoju lokalne zajednice kroz izgradnju obrazovnih objekata.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja je otvoren, a sve potrebne informacije i dokumentacija su dostupne u tenderskoj dokumentaciji. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači pažljivo prouče sve uslove i zahtjeve prije podnošenja ponuda.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve aspekte tenderske dokumentacije, uključujući obavezne uslove i potrebne dokaze. Također, važno je osigurati da su svi rokovi i uslovi ispunjeni kako bi se izbjegli potencijalni rizici tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji su ključni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Kada je rok za završetak radova? Rok za završetak radova je 17. avgust 2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost projekta? Procijenjena vrijednost iznosi 4.900.000 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna kod ugovornog organa, Grada Trebinje. Da li su dostupni dodatni podaci o izabranom ponuđaču? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM