Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za izradu saobraćajnog projekta — MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Izrada saobraćajnog projekta na regionalnoj cesti R-435a, dionica Potoci-Lišani

MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/KmostarRok: 04.08.2026.6K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
71320000
Broj nabavke:
2739038

Ukratko: MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K je objavio Konkurentski zahtjev za Izrada saobraćajnog projekta na regionalnoj cesti R-435a, dionica Potoci-Lišani. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-04. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv se odnosi na izradu saobraćajnog projekta na regionalnoj cesti R-435a, dionica Potoci-Lišani. Ugovorni organ za ovu javnu nabavku je MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K. Postupak je klasificiran kao konkurentski zahtjev.

Ko može aplicirati

Ponuđači koji žele učestvovati u ovom postupku moraju dokazati svoju sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti. Za ponuđače iz Bosne i Hercegovine, to uključuje dostavljanje aktuelnog izvoda iz sudskog registra, koji ne smije biti stariji od tri mjeseca. Ponuđači čije je sjedište izvan BiH trebaju dostaviti odgovarajući dokument koji potvrđuje njihovu registraciju.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 6000 BAM. Rok za prijavu je 04.08.2026. Specifični uslovi vezani za prijavu nisu detaljno navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave projektovanjem i nadzorom u oblasti saobraćaja. Uspješna aplikacija može donijeti dodatne projekte i jačanje pozicije na tržištu.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti potrebnu dokumentaciju, uključujući aktuelni izvod iz sudskog registra ili odgovarajući dokument za strane ponuđače. Detalji o načinu dostavljanja ponuda nisu navedeni u dostupnom tekstu, stoga je preporučljivo pratiti zvanične objave.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve relevantne informacije o postupku i potrebnoj dokumentaciji. Također, važno je osigurati da su svi dokumenti ažurirani i da ispunjavaju zakonske zahtjeve.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 04.08.2026. Koji su uslovi za prijavu? Ponuđači moraju dostaviti aktuelni izvod iz sudskog registra ili odgovarajući dokument za strane ponuđače. Koji je iznos procijenjene vrijednosti? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 6000 BAM. Da li je izabrani ponuđač poznat? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su rizici prilikom apliciranja? Rizici uključuju neadekvatnu dokumentaciju ili neispunjavanje zakonskih zahtjeva.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

ИЗГРАДЊА И ДОГРАДЊА ЈАВНЕ РАСВЈЕТЕ У МЗ НА ПОДРУЧЈУ ГРАДА ТЕСЛИЋА (4 ЛОТА)

OPŠTINA TESLIĆ

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za izgradnju javne rasvjete u Tesliću, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
04.09.2026.334K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabava loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027. Procijenjena vrijednost je 739800 BAM.

Istekao rok
brcko-distrikt04.09.2026.740K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Mjerni transformatori s pripadajućom opremom

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE raspisuje tender za mjerni transformatori s pripadajućom opremom. Procijenjena vrijednost je 596982.76 BAM.

Istekao rok
republika-srpska04.09.2026.597K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

3 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM