Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge20 dana do roka

Tender za nabavku usluga štampe i isporuke knjiga — JU "ANDRIĆEV INSTITUT"

Набавка услуге штампе и испоруке књига

JU "ANDRIĆEV INSTITUT" U VIŠEGRADURok: 24.09.2026.50K KM
Objavljeno 04.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
79823000
Broj nabavke:
2760632

Ukratko: JU "ANDRIĆEV INSTITUT" U VIŠEGRADU je objavio Konkurentski zahtjev za Набавка услуге штампе и испоруке књига. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-24. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JU "ANDRIĆEV INSTITUT" u Višegradu raspisao je tender za nabavku usluga štampe i isporuke knjiga. Ovaj postupak je klasifikovan kao konkurentski zahtjev, što implicira da će se razmatrati više ponuda od različitih ponuđača.

Ko može aplicirati

Informacije o tome ko može aplicirati nisu navedene u dostupnom tekstu. Preporučuje se zainteresovanim firmama da se upoznaju sa svim relevantnim uslovima i kriterijima koji mogu biti navedeni u dokumentaciji tendera.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 49,999 BAM. Rok za završetak postupka je 24. septembar 2026. godine. Dodatni ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za kompanije koje se bave štampom i distribucijom knjiga da se uključe u javne nabavke. Učešće u ovakvim postupcima može donijeti stabilan prihod i omogućiti firmama da prošire svoje poslovanje.

Kako aplicirati

Detaljne informacije o postupku apliciranja nisu navedene u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prate zvanične kanale JU "ANDRIĆEV INSTITUT" za dodatne informacije o potrebnoj dokumentaciji i procedurama.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, firme bi trebale provjeriti sve relevantne informacije vezane za tender, uključujući uslove kvalifikacije i potrebnu dokumentaciju. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje bi mogle biti objavljene tokom trajanja tendera.

Često postavljana pitanja

Pitanje?

Koji je rok za dostavu ponuda? Odgovor: Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Pitanje?

Koji su uslovi za kvalifikaciju ponuđača? Odgovor: Nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Pitanje?

Kako mogu dobiti više informacija o tenderu? Odgovor: Preporučuje se da pratite zvanične kanale JU "ANDRIĆEV INSTITUT".

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Konsultantske usluge.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Nabavka usluge revizije finansijskih izještaja za poslovnu 2026. godinu za potrebe J.P. "RAD" doo Lukavac

JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC

Javno preduzeće „RAD“ Lukavac objavilo je nabavku usluge revizije finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
04.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Набавка услуга штампања Службеног гласника за потребе Скупштине Брчко дистрикта БиХ

BRČKO DISTRIKT BIH

BRČKO DISTRIKT BIH objavio je otvoreni postupak za nabavku usluga štampanja Službenog glasnika za potrebe Skupštine Brčko distrikta BiH. CPV oznaka je 79810000, procijenjena vrijednost 120.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. Uslovi za učešće odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

4 dana
brcko-distrikt08.09.2026.120K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluge prijevoda akata sa Njemačkog jezika Slovenskog ,Francuskog , Engleskog za 2026/27.godinu

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB

Ova javna nabavka se odnosi na usluge prijevoda akata sa njemačkog jezika na slovenski, francuski i engleski. Ugovorni organ je Ministarstvo unutrašnjih poslova SBK/KSB.

5 dana
republika-srpska09.09.2026.20K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Revizija finansijskih izvještaja za 2026 godinu-ponovljeni postupak

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica objavila je ponovljeni postupak javne nabavke za reviziju finansijskih izvještaja za 2026. godinu. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, uz CPV oznaku 79313000, procijenjenu vrijednost od 7.000 BAM i rok 10. septembar 2026. godine. Detalji su definisani tenderskom dokumentacijom.

6 dana
10.09.2026.7K KM