Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za prenosni elektrofiziološki uređaj — JZU Bolnica "Sveti apostol Luka" Doboj

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Преносни електрофизиолошки уређај за испитивање срца са уграђеним стимулатором за потребе ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ Добој

JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJdobojRok: 10.08.2026.166K KM
Objavljeno 20.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2738552

Ukratko: JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ je objavio Otvoreni postupak za Преносни електрофизиолошки уређај за испитивање срца са уграђеним стимулатором за потребе ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ Добој. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JZU Bolnica "Sveti apostol Luka" Doboj raspisala je otvoreni postupak javne nabavke za prenosni elektrofiziološki uređaj za ispitivanje srca sa ugrađenim stimulatorom. Ovaj uređaj je od suštinskog značaja za unapređenje dijagnostičkih mogućnosti bolnice i pružanje kvalitetnije zdravstvene usluge pacijentima.

Ko može aplicirati

U postupku mogu učestvovati svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove definisane u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. To uključuje: a) Rješenje o upisu u sudski registar ili aktuelni izvod iz sudskog registra, ili posebnu izjavu ili potvrdu nadležnog organa koja dokazuje pravo na obavljanje profesionalne djelatnosti u vezi sa predmetom nabavke. b) Važeću dozvolu Agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH za promet medicinskim sredstvima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 166000 BAM. Rok za završetak postupka je 10.08.2026. godine. Detaljni uslovi i dokumentacija dostupni su na Portalu javnih nabavki.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinske opreme da prošire svoje poslovanje i uspostave saradnju sa javnim zdravstvenim sektorom. Uspješna ponuda može rezultirati dugoročnim ugovorom i stabilnim prihodima.

Kako aplicirati

Ponuđači zainteresovani za učešće u ovom postupku trebaju preuzeti tendersku dokumentaciju isključivo preko Portala javnih nabavki. U dokumentaciji će biti navedeni svi potrebni detalji o uslovima i potrebnoj dokumentaciji za apliciranje.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju provjeriti da li ispunjavaju sve obavezne uslove za učešće, kao i da li su u mogućnosti dostaviti potrebnu dokumentaciju. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije objavljene na Portalu javnih nabavki.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za učešće? Ponuđači moraju imati rješenje o upisu u sudski registar i važeću dozvolu Agencije za lijekove i medicinska sredstva. Gdje mogu preuzeti tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija se preuzima isključivo preko Portala javnih nabavki.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

Istekao rok
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
tuzla04.09.2026.7K KM