Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za sistem za intravaskularnu litotripsiju — JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Систем за интраваскуларну литотрипсију

JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJdobojRok: 07.08.2026.78K KM
Objavljeno 20.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2738542

Ukratko: JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ je objavio Otvoreni postupak za Систем за интраваскуларну литотрипсију. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ raspisala je otvoreni postupak za javnu nabavku sistema za intravaskularnu litotripsiju. Ovaj sistem je namijenjen za medicinske svrhe i predstavlja važan dio opreme u oblasti zdravstvene zaštite.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Ponuđači su dužni dostaviti:

  • Rješenje o upisu u sudski registar ili aktuelni izvod iz sudskog registra, ili posebnu izjavu ili potvrdu nadležnog organa o pravu na obavljanje profesionalne djelatnosti.
  • Važeću dozvolu Agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH za promet medicinskim sredstvima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 78.000 BAM. Rok za prijavu na tender je 7. avgust 2026. godine. Detaljni uslovi i potrebna dokumentacija su navedeni u tenderu, a dostupni su na Portalu javnih nabavki BiH.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinske opreme da se uključe u proces javne nabavke i potencijalno osiguraju značajan ugovor sa zdravstvenom ustanovom.

Kako aplicirati

Ponuđači mogu preuzeti tenderšku dokumentaciju isključivo preko Portala javnih nabavki BiH. U dokumentaciji su detaljno opisani svi uslovi i potrebni dokazi za učešće u postupku.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti:

  • Da li ispunjavaju sve uslove navedene u tenderu.
  • Da li su svi potrebni dokumenti uredno pripremljeni i dostavljeni.
  • Da li su upoznati sa svim aspektima javne nabavke i relevantnim zakonima.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 7. avgust 2026. godine. Gdje mogu preuzeti tenderšku dokumentaciju? Tenderška dokumentacija se preuzima isključivo preko Portala javnih nabavki BiH. Koji su obavezni uslovi za učešće? Obavezni uslovi uključuju rješenje o upisu u sudski registar i važeću dozvolu Agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

Istekao rok
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
tuzla04.09.2026.7K KM