Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za nabavku energenata za ogrev — Kazneno-popravni zavod Banja Luka

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Набавка енергената за огрев

KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKAbanja-lukaRok: 19.08.2026.427K KM
Objavljeno 17.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
09000000
Broj nabavke:
2738115

Ukratko: KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BANJA LUKA je objavio Otvoreni postupak za Набавка енергената за огрев. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-19. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Kazneno-popravni zavod Banja Luka raspisao je tender za nabavku energenata za ogrev. Ovaj postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu dostaviti svoje ponude.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi potrebni za kvalifikaciju su detaljno navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 427350 BAM. Rok za realizaciju ugovora je do 19. augusta 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave nabavkom energenata, posebno onih koje su specijalizovane za ogrev. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne mogućnosti i saradnju s javnim sektorom.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja je definisan u tenderskoj dokumentaciji. Svi zainteresovani ponuđači trebaju pažljivo proučiti dokumentaciju kako bi se upoznali sa svim potrebnim uslovima i procedurama.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na uslove iz tenderske dokumentacije i osigurati da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja tendera.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su kriteriji za kvalifikaciju ponuđača? Definisani su u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno u tenderskoj dokumentaciji. Kada je rok za realizaciju ugovora? Rok za realizaciju ugovora je do 19. augusta 2026. godine.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

KZ-83/26-Nabavka instrumenata za analizu kvaliteta električne energije, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA

Podružnica „Elektrodistribucija“ Tuzla objavila je nabavku instrumenata za analizu kvaliteta električne energije. Postupak je konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost iznosi 24.300 BAM, a rok je 31. august 2026. Detalji su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
tuzla31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка пелета за потребе МУП-а Републике Српске

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske raspisalo je otvoreni postupak za nabavku peleta. Procijenjena vrijednost iznosi 701600 BAM, a rok za prijavu je 31.08.2026.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.702K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка плина за потребе гријања и припрему топле воде за потребе ЈЗУ Болница „Свети Архиђакон Стефан 9.- јануар“ Требиње

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA TREBINJE

Javna zdravstvena ustanova Bolnica Trebinje provodi otvoreni postupak za nabavku plina za potrebe grijanja i pripremu tople vode. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 60.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi učešća i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji, dok izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

LOT-4 Gorivo STOLAC; LOT-5 Gorivo PROZOR-RAMA i LOT-7 Gorivo JABLANICA

VLADA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTON

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije objavila je tender za nabavku goriva za više lokacija. Postupak je otvoren, a procijenjena vrijednost iznosi 300.000 BAM.

1 dana
mostar01.09.2026.300K KM