Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za laboratorijske reagensi i potrošni materijal

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Laboratorijski reagensi i potrošni materijal za hematologiju aplikabilni na postojeću tehnologiju za aparate Rubby proizvođača Abbott ili ekvivalent

JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KANTONA SARAJEVOsarajevoRok: 05.08.2026.129K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33696500
Broj nabavke:
2737667

Ukratko: JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KANTONA SARAJEVO je objavio Otvoreni postupak za Laboratorijski reagensi i potrošni materijal za hematologiju aplikabilni na postojeću tehnologiju za aparate Rubby proizvođača Abbott ili ekvivalent. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-05. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna ustanova Dom zdravlja Kantona Sarajevo raspisala je otvoreni postupak javne nabavke za laboratorijske reagense i potrošni materijal koji su aplikabilni na postojeću tehnologiju za aparate Rubby proizvođača Abbott ili ekvivalent. Ova nabavka je od značaja za unapređenje laboratorijskih usluga u zdravstvu.

Ko može aplicirati

Učešće u ovom postupku mogu uzeti svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 129200 BAM. Rok za završetak nabavke je 5. avgust 2026. godine. Ostali ključni uslovi i detalji o postupku su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je obavezna za sve učesnike.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom laboratorijskih reagensa i potrošnog materijala. Uspješnim ponuđačima pruža se mogućnost dugoročne saradnje sa javnim zdravstvenim institucijama, što može pozitivno uticati na poslovanje i reputaciju.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju pažljivo proučiti tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnoj dokumentaciji i postupku apliciranja. Prijave se podnose u skladu sa uputstvima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove iz tenderske dokumentacije i osigurati da ispunjavaju sve zahtjeve. Također, važno je provjeriti sve rokove i potrebne dokumente kako bi se izbjegli eventualni problemi prilikom apliciranja.

Često postavljana pitanja

Koji su glavni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno su opisani u tenderskoj dokumentaciji. Kada je rok za završetak nabavke? Rok za završetak nabavke je 5. avgust 2026. godine. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna zainteresovanim ponuđačima i može se dobiti putem javne ustanove Dom zdravlja Kantona Sarajevo.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM