Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za mašinske instalacije — JU OŠ '25.NOVEMBAR' VELIKA KLADUŠA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Mašinske instalacije

JU OŠ"25.NOVEMBAR" VELIKA KLADUŠAbihacRok: 06.08.2026.34K KM
Objavljeno 18.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45350000
Broj nabavke:
2738171

Ukratko: JU OŠ"25.NOVEMBAR" VELIKA KLADUŠA je objavio Otvoreni postupak za Mašinske instalacije. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-06. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JU OŠ '25.NOVEMBAR' iz Velike Kladuše raspisuje tender za mašinske instalacije, koji se realizuje kroz otvoreni postupak. Ovaj poziv je važan za unapređenje infrastrukture škole i poboljšanje uslova za učenike i osoblje.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće definišu se u skladu sa članom 45. Zakona o javnim nabavkama. Detalji o potrebnim dokazima i uslovima su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je ključna za sve zainteresovane ponuđače.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 34.230 BAM. Rok za završetak radova je 6. avgust 2026. godine. Specifični uslovi i detalji o postupku su dostupni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za kompanije koje se bave mašinskim instalacijama da se uključe u javne nabavke i doprinesu razvoju obrazovne infrastrukture. Učešće u ovakvim projektima može donijeti dodatne reference i iskustvo u radu s javnim sektorom.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju proučiti tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnim dokumentima i postupku prijave. Prijave se podnose u skladu sa uputstvima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve kriterije. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i procedure predaje ponuda.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su definirani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Koji je iznos ugovora? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Ko je izabrani ponuđač? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Zašto je tender poništen? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Investiciono održavanje/rekonstrukcija Međunarodnog centra za djecu i omladinu

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za investiciono održavanje Međunarodnog centra za djecu i omladinu, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i aplikaciji.

Istekao rok
republika-srpska01.09.2026.128K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Асфалтирање пута од пруге до гаревачке цркве у мјесној заједници Гаревац

OPŠTINA MODRIČA

Ovaj članak pruža informacije o javnoj nabavci za asfaltiranje puta od pruge do crkve u Garavcu, uključujući ključne uslove i postupak apliciranja.

Istekao rok
01.09.2026.214K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izgradnja oborinske i sanitarne kanalizacije Ul. Mehmeda Hevaije Uskufije - MZ Jezero -- Privilica

JU ZAVOD ZA PROSTORNO UREĐENJE BIHAĆ

Tender za izgradnju oborinske i sanitarne kanalizacije u MZ Jezero, procijenjena vrijednost 51.282,05 BAM. Detalji u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bih01.09.2026.51K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

„Asfaltiranje puta od kuće Nevzeta Hodžića do kuće Alije Klopića, naselje Strašanj"

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice provodi otvoreni postupak za asfaltiranje puta od kuće Nevzeta Hodžića do kuće Alije Klopića u naselju Strašanj. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 22.601 BAM, a navedeni rok je 1. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
federacija-bih01.09.2026.23K KM