Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema11 dana do roka

Materijal za održavanje čistoće: tender u Sarajevu

Materijal za održavanje čistoće

JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVOsarajevoRok: 15.09.2026.8K KM
Objavljeno 04.09.2026. u 16:01 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
39000000
Broj nabavke:
2760891

Ukratko: JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO je objavio Konkurentski zahtjev za Materijal za održavanje čistoće. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-15. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO objavio je javnu nabavku pod nazivom Materijal za održavanje čistoće. Nabavka se provodi na lokaciji Sarajevo, putem vrste postupka konkurentski zahtjev. Predmet je razvrstan pod CPV oznaku 39000000.

Prema dostupnim podacima, detalji nabavke ponovljeno su označeni formulacijom „Detaljno definisano u TD“. To znači da se precizna specifikacija predmeta, kao i ostali zahtjevi postupka, moraju provjeriti u originalnoj tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U dostupnom tekstu nisu navedeni uslovi koje ponuđači moraju ispuniti za učešće, niti su navedeni zahtjevi u pogledu registracije, tehničke sposobnosti, prethodnog iskustva ili drugih kriterija. Zbog toga nije moguće zaključiti ko je sigurno kvalifikovan za ovaj postupak.

Zainteresovane firme koje posluju u oblasti održavanja i servisa mogu provjeriti da li predmet nabavke odgovara njihovoj ponudi, ali konačnu procjenu treba zasnovati isključivo na uslovima iz tenderske dokumentacije.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.000 BAM. U dostupnim podacima nije navedeno da li je ovaj iznos sa uračunatim porezom ili bez njega, niti su navedeni drugi finansijski detalji.

Rok za dostavljanje ponuda je 15. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme predaje, mjesto ili način dostavljanja ponude nisu navedeni u dostupnom tekstu. Svi ključni uslovi, uključujući specifikaciju materijala, tražene dokaze, način pripreme ponude i kriterije za izbor, detaljno su definisani u TD.

Šta ovo znači za firmu

Za potencijalnog ponuđača ovo je prilika da provjeri može li obezbijediti traženi materijal za održavanje čistoće u skladu sa specifikacijom ugovornog organa. Prije donošenja odluke o učešću potrebno je uporediti vlastiti asortiman, raspoloživost i uslove isporuke sa zahtjevima iz dokumentacije.

Podaci o broju zaprimljenih ponuda, izabranom ponuđaču i vrijednosti zaključenog ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu. Razlog poništenja, ako ga bude, takođe nije naveden.

Kako aplicirati

Postupak se ne može pravilno pripremiti samo na osnovu sažetih podataka. Ponuđač treba preuzeti i pregledati originalnu tendersku dokumentaciju, u kojoj je predmet nabavke detaljno definisan. Na osnovu nje treba pripremiti ponudu i dostaviti je do roka navedenog u pozivu, uz poštovanje svih propisanih zahtjeva.

Rizici i šta provjeriti

Prije predaje ponude provjerite potpunu specifikaciju materijala, obaveznu dokumentaciju, način dostavljanja, tačno vrijeme isteka roka i eventualne zahtjeve u pogledu cijena i isporuke. Ovi podaci nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Takođe provjerite CPV oznaku 39000000 i usklađenost ponuđenih artikala sa TD. Ne treba pretpostavljati da je firma kvalifikovana bez provjere svih uslova u originalnoj dokumentaciji.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO.

Šta se nabavlja?

Nabavlja se materijal za održavanje čistoće, a detaljna specifikacija je definisana u TD.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 8.000 BAM.

Koji je rok za dostavljanje ponuda?

Rok je 15. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu.

Ko je izabran i kolika je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Namještaj i oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Tendersistem uz praćenje tendera nudi i tržišnu analitiku javnih nabavki u BiH: ko su naručioci, ko pobjeđuje na tenderima u vašoj oblasti, kolike su pobjedničke cijene i šta naručioci planiraju nabavljati u narednom periodu.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Materijal za održavanje čistoće za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“, Bihać

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ

Podružnica „Elektrodistribucija“ Bihać objavila je otvoreni postupak za nabavku materijala za održavanje čistoće. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.200 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora niti podaci o eventualnom poništenju.

3 dana
bihac07.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка опреме у кухињи Основне школе "Јован Дучић" у Шековићима

ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ

Opština Šekovići objavila je otvoreni postupak za nabavku opreme u kuhinji Osnovne škole „Jovan Dučić“ u Šekovićima. Procijenjena vrijednost je 65.530 BAM, CPV oznaka 39000000, a rok je 8. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi i ostali detalji navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

4 dana
08.09.2026.66K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка средстава за одржавање хигијене за потребе ОДС "Електро Бијељина" а.д. Бијељина

ОПЕРАТЕР ДИСТРИБУТИВНОГ СИСТЕМА "ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНА" А.Д. БИЈЕЉИНА

ODS „Elektro-Bijeljina“ objavio je konkurentski zahtjev za nabavku sredstava za održavanje higijene. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 35.000 BAM, a rok je 9. septembar 2026. Detaljni uslovi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

5 dana
bijeljina09.09.2026.35K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Nabavka jednog montažnog industrijskog skladišta (šator)

DIREKCIJA ROBNIH REZERVI BPK-A GORAŽDE

Direkcija robnih rezervi BPK-a Goražde traži jedno montažno industrijsko skladište, odnosno šator. Postupak je konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost iznosi 23.000 BAM, a rok je 10. septembar 2026. godine.

6 dana
federacija-bih10.09.2026.23K KM