Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za medicinska sredstva za potrebe KCUS-a — UKCS

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a I/21/2026-C - Specifični hirurški materijal - ponovljeni postupak

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCSsarajevoRok: 12.08.2026.12K KM
Objavljeno 22.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2734520

Ukratko: UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS je objavio Otvoreni postupak za Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a I/21/2026-C - Specifični hirurški materijal - ponovljeni postupak. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-12. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka se odnosi na medicinska sredstva, konkretno specifični hirurški materijal, za potrebe Univerzitetskog kliničkog centra Sarajevo (UKCS). Postupak je označen kao ponovljeni, što implicira da je prethodni pokušaj nabavke bio neuspješan ili je iz nekog razloga poništen.

Ko može aplicirati

Ponuđači koji žele učestvovati u ovom postupku moraju ispunjavati obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detalji o potrebnim dokazima i uslovima su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna za preuzimanje.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove nabavke iznosi 11.700 BAM. Rok za završetak postupka je 12.08.2026. godine. Specifični uslovi i dokumentacija su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Učešće u ovoj javnoj nabavci može otvoriti mogućnosti za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinskih sredstava, posebno onih koji su specijalizovani za hirurški materijal. Uspješna ponuda može rezultirati dugoročnim poslovnim odnosom sa UKCS-om.

Kako aplicirati

Ponuđači su obavezni dostaviti svoje ponude u elektronskoj formi, bilo na CD-u ili USB stiku. Tenderska dokumentacija može se preuzeti sa portala javnih nabavki, a zainteresovani ponuđači mogu tražiti pojašnjenja u vezi sa dokumentacijom u skladu sa važećim uputstvima.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji, kao i na rokove za dostavu ponuda. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokaze i uslove iz Zakona o javnim nabavkama kako bi se osigurala kvalifikacija za učešće.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 12.08.2026. godine. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija se može preuzeti sa portala javnih nabavki. Koji su obavezni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka aparata za magnetoterapiju

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je otvoreni postupak za nabavku aparata za magnetoterapiju. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 9.400 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. Uslovi učešća uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
tuzla07.09.2026.9K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Mobilni ultrazvučni aparat sa tri sonde

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica raspisala je tender za nabavku mobilnog ultrazvučnog aparata sa tri sonde. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 75.000 BAM, a otvoreni postupak omogućava različitim ponuđačima da se prijave. Detalji o uslovima i dokumentaciji dostupni su u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog i potrošnog materijala i medicinske plastike

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu sanitetskog i potrošnog materijala. Procijenjena vrijednost je 1.024.281,80 BAM, a rok za dostavu ponuda je 8. septembar 2026. godine.

2 dana
brcko-distrikt08.09.2026.1.0M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka lijekova

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA

Javna zdravstvena ustanova Zavod za bolesti ovisnosti Zeničko-dobojskog kantona iz Zenice objavila je otvoreni postupak za nabavku lijekova. CPV oznaka je 33690000, procijenjena vrijednost 19.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
zenica08.09.2026.19K KM