Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za medicinska sredstva za KCUS — UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a I/43/2026-C - Materijal za aparat OMNI ili ekvivalent

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCSsarajevoRok: 17.08.2026.71K KM
Objavljeno 23.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2734239

Ukratko: UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS je objavio Otvoreni postupak za Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a I/43/2026-C - Materijal za aparat OMNI ili ekvivalent. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-17. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka odnosi se na medicinska sredstva za potrebe Univerzitetskog kliničkog centra Sarajevo (KCUS). Specifično, predmet nabavke je materijal za aparat OMNI ili ekvivalent. Postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu učestvovati.

Ko može aplicirati

Učestvovati mogu svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna za preuzimanje.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove javne nabavke iznosi 70,950 BAM. Rok za dostavu ponuda je 17.08.2026. godine. Uslovi za učešće su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinskih sredstava. Učešće u ovom postupku može otvoriti vrata za buduće poslove i saradnje sa javnim zdravstvenim institucijama.

Kako aplicirati

Ponuđači su obavezni da svoje ponude dostave u elektronskoj formi, bilo na CD-u ili USB stiku. Tenderska dokumentacija može se preuzeti sa portala javnih nabavki, a zainteresovani ponuđači mogu tražiti pojašnjenja u skladu sa važećim uputstvima.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju pažljivo pregledati tendersku dokumentaciju kako bi osigurali da ispunjavaju sve uslove. Takođe, važno je provjeriti sve rokove i procedure za dostavu ponuda kako bi se izbjegle eventualne greške.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 17.08.2026. godine.

Gdje mogu preuzeti tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija se može preuzeti sa portala javnih nabavki.

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno su opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka aparata za magnetoterapiju

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je otvoreni postupak za nabavku aparata za magnetoterapiju. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 9.400 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. Uslovi učešća uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
tuzla07.09.2026.9K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Mobilni ultrazvučni aparat sa tri sonde

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica raspisala je tender za nabavku mobilnog ultrazvučnog aparata sa tri sonde. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 75.000 BAM, a otvoreni postupak omogućava različitim ponuđačima da se prijave. Detalji o uslovima i dokumentaciji dostupni su u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog i potrošnog materijala i medicinske plastike

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu sanitetskog i potrošnog materijala. Procijenjena vrijednost je 1.024.281,80 BAM, a rok za dostavu ponuda je 8. septembar 2026. godine.

2 dana
brcko-distrikt08.09.2026.1.0M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka lijekova

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA

Javna zdravstvena ustanova Zavod za bolesti ovisnosti Zeničko-dobojskog kantona iz Zenice objavila je otvoreni postupak za nabavku lijekova. CPV oznaka je 33690000, procijenjena vrijednost 19.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
zenica08.09.2026.19K KM