Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za medicinska sredstva - Univerzitetski klinički centar Sarajevo

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a - Maske hirurške, komprese od gaze - sterilne i ostali potrošni materijal

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCSsarajevoRok: 14.08.2026.718K KM
Objavljeno 23.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33140000
Broj nabavke:
2733168

Ukratko: UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS je objavio Otvoreni postupak za Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a - Maske hirurške, komprese od gaze - sterilne i ostali potrošni materijal. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-14. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Univerzitetski klinički centar Sarajevo (UKCS) raspisao je javnu nabavku za medicinska sredstva, koja uključuju hirurške maske, sterilne gaze i ostali potrošni materijal. Ova nabavka je od značaja za poboljšanje zdravstvene zaštite i opreme u zdravstvenim ustanovama.

Ko može aplicirati

Ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama mogu aplicirati. Detaljni uslovi i potrebna dokumentacija su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 718400 BAM. Rok za dostavu ponuda je 14.08.2026. Učesnici su obavezni da dostave svoje ponude u elektronskoj formi na CD-u ili USB stiku.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinskih sredstava. Učešće u ovom postupku može donijeti stabilan izvor prihoda, kao i mogućnost dugoročne saradnje sa UKCS-om.

Kako aplicirati

Ponuđači mogu preuzeti tendersku dokumentaciju sa portala javnih nabavki. Također, zainteresirani ponuđači mogu tražiti pojašnjenja tenderske dokumentacije u skladu sa važećim uputstvima.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije, kao i svoje sposobnosti da ispune zahtjeve. Također, važno je pratiti eventualne izmjene u postupku ili dokumentaciji.

Često postavljana pitanja

Koji su glavni proizvodi obuhvaćeni tenderom?

Tender obuhvata hirurške maske, sterilne gaze i ostali potrošni materijal. Kako se dostavljaju ponude? Ponude se dostavljaju u elektronskoj formi na CD-u ili USB stiku. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija se može preuzeti sa portala javnih nabavki. Koji je rok za dostavu ponuda? Rok za dostavu ponuda je 14.08.2026. Koji su uslovi za učešće? Uslovi za učešće su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, a temelje se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka aparata za magnetoterapiju

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je otvoreni postupak za nabavku aparata za magnetoterapiju. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 9.400 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. Uslovi učešća uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
tuzla07.09.2026.9K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Mobilni ultrazvučni aparat sa tri sonde

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica raspisala je tender za nabavku mobilnog ultrazvučnog aparata sa tri sonde. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 75.000 BAM, a otvoreni postupak omogućava različitim ponuđačima da se prijave. Detalji o uslovima i dokumentaciji dostupni su u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog i potrošnog materijala i medicinske plastike

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu sanitetskog i potrošnog materijala. Procijenjena vrijednost je 1.024.281,80 BAM, a rok za dostavu ponuda je 8. septembar 2026. godine.

2 dana
brcko-distrikt08.09.2026.1.0M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka lijekova

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA

Javna zdravstvena ustanova Zavod za bolesti ovisnosti Zeničko-dobojskog kantona iz Zenice objavila je otvoreni postupak za nabavku lijekova. CPV oznaka je 33690000, procijenjena vrijednost 19.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
zenica08.09.2026.19K KM