Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za medicinska sredstva za stimulaciju vagusnog živca — UKCS

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Medicinska sredstva za stimulaciju vagusnog živca za potrebe KCUS-a

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCSsarajevoRok: 14.08.2026.361K KM
Objavljeno 23.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2734321

Ukratko: UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS je objavio Otvoreni postupak za Medicinska sredstva za stimulaciju vagusnog živca za potrebe KCUS-a. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-14. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

U okviru javne nabavke, Univerzitetski klinički centar Sarajevo (UKCS) objavio je poziv za dostavljanje ponuda za medicinska sredstva za stimulaciju vagusnog živca. Ova nabavka je od posebnog značaja za unapređenje zdravstvene usluge u Republici Srpskoj.

Ko može aplicirati

Ponuđači koji žele učestvovati u ovom postupku moraju ispunjavati obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova navedeni su u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna na portalu javnih nabavki.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove javne nabavke iznosi 361000 BAM. Postupak je otvoren, a rok za dostavljanje ponuda je do 14. augusta 2026. godine. Učesnici su obavezni dostaviti svoje ponude u elektronskoj formi na CD-u ili USB stiku.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinskih sredstava. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne mogućnosti i jačanje pozicije na tržištu zdravstvene opreme.

Kako aplicirati

Zainteresirani ponuđači mogu preuzeti tendersku dokumentaciju sa portala javnih nabavki. Također, mogu tražiti pojašnjenja tenderske dokumentacije u skladu sa važećim uputstvima o uslovima i načinu objavljivanja obavještenja.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju pažljivo pregledati tendersku dokumentaciju i osigurati da ispunjavaju sve uslove. Također, važno je provjeriti rokove i način dostave ponuda kako bi se izbjegle eventualne greške koje bi mogle dovesti do isključenja iz postupka.

Često postavljana pitanja

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Kako mogu preuzeti tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija se može preuzeti sa portala javnih nabavki na kojem je objavljena.

Da li je poznata vrijednost ugovora?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji je rok za dostavljanje ponuda?

Rok za dostavljanje ponuda je 14. august 2026. godine.

Gdje mogu tražiti pojašnjenja tenderske dokumentacije?

Pojašnjenja se mogu tražiti u skladu sa važećim uputstvima o uslovima i načinu objavljivanja obavještenja.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka aparata za magnetoterapiju

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je otvoreni postupak za nabavku aparata za magnetoterapiju. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 9.400 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. Uslovi učešća uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
tuzla07.09.2026.9K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Mobilni ultrazvučni aparat sa tri sonde

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica raspisala je tender za nabavku mobilnog ultrazvučnog aparata sa tri sonde. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 75.000 BAM, a otvoreni postupak omogućava različitim ponuđačima da se prijave. Detalji o uslovima i dokumentaciji dostupni su u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog i potrošnog materijala i medicinske plastike

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu sanitetskog i potrošnog materijala. Procijenjena vrijednost je 1.024.281,80 BAM, a rok za dostavu ponuda je 8. septembar 2026. godine.

2 dana
brcko-distrikt08.09.2026.1.0M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka lijekova

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA

Javna zdravstvena ustanova Zavod za bolesti ovisnosti Zeničko-dobojskog kantona iz Zenice objavila je otvoreni postupak za nabavku lijekova. CPV oznaka je 33690000, procijenjena vrijednost 19.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
zenica08.09.2026.19K KM