Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaIT i softverRok istekao

Tender za nabavu MS Office 365 i Power BI licenci — HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabava i isporuka MS Office 365, Microsoft 365 Copilot Business i MS Power Business Intelligence Premium licenci

HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTARmostarRok: 10.08.2026.25K KM
Objavljeno 18.07.2026. u 16:22 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
48624000
Broj nabavke:
2738642

Ukratko: HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR je objavio Otvoreni postupak za Nabava i isporuka MS Office 365, Microsoft 365 Copilot Business i MS Power Business Intelligence Premium licenci. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR raspisala je otvoreni postupak za nabavu i isporuku licenci za MS Office 365, Microsoft 365 Copilot Business i MS Power Business Intelligence Premium. Ovaj tender predstavlja važnu priliku za ponuđače koji se bave informacijskim tehnologijama i softverskim rješenjima.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, svi ponuđači koji ispunjavaju obvezne uvjete za sudjelovanje iz članka 45. Zakona o javnim nabavama mogu aplicirati. Detaljni dokazi i uvjeti su definirani u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 24.500 BAM. Rok za dostavu ponuda je 10.08.2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, stoga se preporučuje pregled tenderske dokumentacije za dodatne informacije.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender pruža priliku firmama koje se bave softverskim rješenjima da ponude svoje proizvode i usluge HRVATSKOJ POŠTI D.O.O. MOSTAR. Uspješna ponuda može rezultirati dugoročnim poslovnim odnosom i povećanjem prihoda za ponuđače.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti svoje ponude u skladu s uvjetima iz tenderske dokumentacije. Detalji o postupku apliciranja nisu navedeni u dostupnom tekstu, stoga je važno proučiti tendersku dokumentaciju kako bi se osiguralo pravilno podnošenje ponuda.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uvjete i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokaze za sudjelovanje kako bi se izbjegli potencijalni rizici prilikom evaluacije ponuda.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 10.08.2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 24.500 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija dostupna je putem HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR. Ko može aplicirati za ovaj tender? Svi ponuđači koji ispunjavaju obvezne uvjete iz članka 45. Zakona o javnim nabavama mogu aplicirati.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije IT i softver.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaIT i softver

Uspostava GIS-a za potrebe Zavoda

KANTONALNI ZAVOD ZA URBANIZAM, PROSTORNO PLANIRANJE I ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG NASLJEĐA

Kantonalni zavod za urbanizam, prostorno planiranje i zaštitu kulturno-historijskog nasljeđa objavio je otvoreni postupak za uspostavu GIS-a u Travniku. CPV oznaka je 48000000, procijenjena vrijednost 85.470,09 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 3. septembar 2026. Uslovi za učešće zasnovani su na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
travnik03.09.2026.85K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Nabavka usluge web hostinga za portal bhrt.ba za potrebe BHRT-a

RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE

RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE objavila je tender za nabavku usluge web hostinga za portal bhrt.ba. Procijenjena vrijednost je 12000 BAM, a rok za dostavu ponuda je 3. septembar 2026. godine.

Istekao rok
republika-srpska03.09.2026.12K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Vršenje usluge pristupa internet mreži iz Informacionog sistema UIO

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH

Upravna tijela u Bosni i Hercegovini raspisuju tender za uslugu pristupa internet mreži. Procijenjena vrijednost je 21600 BAM, a postupak je otvoren.

Istekao rok
bih03.09.2026.22K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Испорука, уградња, конфигурација и пуштање у рад комуникационог уређаја за интеграцију система гријања са системом за надзор и управљање објектом (BMS) за потребе ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ Добој

JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ

JZU BOLNICA „SVETI APOSTOL LUKA“ DOBOJ objavila je konkurentski zahtjev za isporuku, ugradnju, konfiguraciju i puštanje u rad komunikacionog uređaja za integraciju sistema grijanja sa sistemom za nadzor i upravljanje objektom (BMS). Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 28.850 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su uslovi koji se odnose na registraciju, solventnost, pozitivan bilans uspjeha za 2025. godinu i tehničku osposobljenost.

1 dana
doboj04.09.2026.29K KM