Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivoRok istekao

Tender za nabavu putničkog motornog vozila — OPĆINA KREŠEVO

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabava putničkog motornog vozila putem financijskog leasinga

OPĆINA KREŠEVOfederacija-bihRok: 06.08.2026.65K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
34100000
Broj nabavke:
2737347

Ukratko: OPĆINA KREŠEVO je objavio Otvoreni postupak za Nabava putničkog motornog vozila putem financijskog leasinga. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-06. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Općina Kreševo objavila je javnu nabavku za putničko motorno vozilo putem financijskog leasinga. Ova nabavka se provodi u skladu sa Zakonom o javnim nabavama, a cilj je osigurati kvalitetno vozilo za potrebe općinskih službi.

Ko može aplicirati

Pravo sudjelovanja imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obvezne uvjete iz članka 45. Zakona o javnim nabavama. Ponuđači trebaju biti registrirani u odgovarajućim profesionalnim ili drugim registrima zemlje u kojoj su osnovali firmu. Također, moraju dostaviti Rješenje o upisu u sudski registar ili Aktuelni izvod iz sudskog registra kao dokaz o sposobnosti za obavljanje profesionalne djelatnosti.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 65.000 BAM. Rok za završetak postupka je 6. avgust 2026. godine. Detaljni uvjeti i potrebna dokumentacija su definirani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna ponuđačima.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za ponuđače da se uključe u proces javnog sektora i osiguraju poslovanje s Općinom Kreševo. Uspješni ponuđači mogu ostvariti dugoročne poslovne odnose i stabilan prihod kroz leasing ugovor.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti potrebnu dokumentaciju u skladu s uvjetima iz tenderske dokumentacije i dostaviti je u propisanom roku. Detaljne informacije o postupku apliciranja mogu se pronaći u tenderskoj dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju pažljivo provjeriti sve uvjete iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve zahtjeve. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i način dostave ponuda kako bi se izbjegle eventualne greške.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uvjeti za apliciranje? Ponuđači moraju biti registrirani u relevantnim registrima i dostaviti potrebnu dokumentaciju. Koji je iznos procijenjene vrijednosti nabavke? Procijenjena vrijednost iznosi 65.000 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija dostupna je kod ugovornog organa, Općine Kreševo. Da li je izabrani ponuđač već poznat? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Vozila i gorivo.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača

"CENTAR ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE I SELA"

Tender za nabavku korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača. Procijenjena vrijednost 24000 BAM, rok do 31.08.2026.

Istekao rok
bih31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Usluge osiguranja motornih vozila za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj

TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ

Termoelektrana Kakanj objavila je otvoreni postupak za usluge osiguranja motornih vozila, CPV 66514110. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 13.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi uključuju zahtjeve iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, registraciju za relevantnu profesionalnu djelatnost i iskustvo u realizaciji najmanje jednog ugovora, pri čemu je dostupni tekst uslova nepotpun.

Istekao rok
federacija-bih31.08.2026.13K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka teretnih vozila

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO raspisuje otvoreni postupak za nabavku teretnih vozila. Procijenjena vrijednost je 4.580.000 BAM, a rok za realizaciju je do 31.08.2026.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.4.6M KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Gume za šumske zglobne traktore

ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''СЈЕМЕЋ'' РОГАТИЦА

Šumsko gazdinstvo „Sјемећ“ Rogatica objavilo je otvoreni postupak za nabavku guma za šumske zglobne traktore. CPV oznaka je 34352000, procijenjena vrijednost 8.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 31. august 2026. godine. Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.8K KM