Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaJavne nabavkeRok istekao

Tender za nabavku i instalaciju klima uređaja — UNIVERZITET U ZENICI

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka i instalacija klima uređaja

UNIVERZITET U ZENICIzenicaRok: 28.07.2026.29K KM
Objavljeno 20.07.2026. u 16:22 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
42512000
Broj nabavke:
2738720

Ukratko: UNIVERZITET U ZENICI je objavio Konkurentski zahtjev za Nabavka i instalacija klima uređaja. Rok za dostavu ponuda je 2026-07-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

UNIVERZITET U ZENICI raspisao je tender za nabavku i instalaciju klima uređaja. Ovaj poziv je dio nastojanja da se unaprijedi kvalitet prostora unutar univerzitetskih objekata, čime se doprinosi boljem okruženju za studente i osoblje.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 28.888 BAM. Rok za završetak radova je 28.07.2026. godine. Detaljni uslovi i specifikacije mogu se pronaći u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave instalacijom klima uređaja da prošire svoje poslovanje i uspostave saradnju sa javnim sektorom. Učešće u ovakvim projektima može donijeti dodatne reference i iskustvo u radu sa institucijama.

Kako aplicirati

Informacije o načinu apliciranja nisu navedene u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prouče tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o prijavi.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve aspekte tenderske dokumentacije, uključujući tehničke specifikacije i uslove. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i sve potrebne dokumente koji se traže za prijavu.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 28.07.2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 28.888 BAM. Gdje mogu naći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija dostupna je na zvaničnoj stranici UNIVERZITETA U ZENICI.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Javne nabavke.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka izolacionih samospasioca

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ

Rudnik mrkog uglja „Kakanj“ d.o.o. Kakanj provodi otvoreni postupak za nabavku izolacionih samospasioca. Procijenjena vrijednost je 100.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine. Uslovi učešća uređeni su članom 45. Zakona o javnim nabavkama i tenderskom dokumentacijom. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
federacija-bih04.09.2026.100K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка ХТЗ опреме за сјекаче

ŠUMSKO GAZDINSTVO "VISOČNIK" HAN-PIJESAK

Šumsko gazdinstvo „Visočnik“ Han-Pijesak objavilo je otvoreni postupak za nabavku HTZ opreme za sjekače. Procijenjena vrijednost je 10.000 BAM, a rok je 7. septembar 2026. Detalji uslova i dokaza nalaze se u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
republika-srpska07.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

„Proširenje rezervoara za pitku vodu izvorište Vučija Hajka zaseok Kudinovača MZ Gornja Višća“

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice provodi otvoreni postupak za proširenje rezervoara za pitku vodu na izvorištu Vučija Hajka, u zaseoku Kudinovača, MZ Gornja Višća. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 10.256,37 KM, a rok za dostavljanje ponuda je 8. septembar 2026. godine. Uslovi učešća odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani tenderskom dokumentacijom.

4 dana
federacija-bih08.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка услуге одржавање рачунарске опреме

FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE

Fond zdravstvenog osiguranja Republike Srpske objavio je nabavku usluge održavanja računarske opreme u Banjoj Luci. Postupak je konkurentski zahtjev, CPV 50312000, procijenjena vrijednost 12.820 BAM, a navedeni rok je 9. septembar 2026. Detalji su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

5 dana
banja-luka09.09.2026.13K KM