Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za nabavku opreme za dječiju igraonicu — JAVNO PREDUZEĆE LOKOM

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka, isporuka i ugradnja opreme za dječiju igraonicu

JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVOsarajevoRok: 12.08.2026.130K KM
Objavljeno 23.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
37500000
Broj nabavke:
2740604

Ukratko: JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVO je objavio Otvoreni postupak za Nabavka, isporuka i ugradnja opreme za dječiju igraonicu. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-12. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javno preduzeće za upravljanje, zaštitu i održavanje objekata u vlasništvu općine Novi Grad Sarajevo "Lokom" d.o.o. Sarajevo raspisalo je tender za nabavku, isporuku i ugradnju opreme za dječiju igraonicu. Ovaj poziv je otvoren za sve zainteresovane ponuđače koji ispunjavaju obavezne uslove.

Ko može aplicirati

Učestvovati mogu svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove navedene u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljne informacije o potrebnoj dokumentaciji i uslovima za učešće su definisane u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 130.000 BAM. Tender je otvoren, a rok za završetak radova je 12.08.2026. godine. Dodatni ključni uslovi i informacije o postupku su dostupni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave opremanjem igraonica i sličnim aktivnostima. Uspješna realizacija ovog projekta može donijeti nove poslovne mogućnosti i jačanje reputacije na tržištu.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti potrebnu dokumentaciju prema zahtjevima iz tenderske dokumentacije i dostaviti je u predviđenom roku. Detaljne informacije o aplikacijskom postupku su dostupne u tenderskoj dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi izbjegli eventualne rizike prilikom apliciranja. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokaze i dokumente koji su obavezni za učešće.

Često postavljana pitanja

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su dostupni u tenderskoj dokumentaciji. Koji je rok za završetak radova? Rok za završetak radova je 12.08.2026. godine. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna kod ugovornog organa, JAVNO PREDUZEĆE LOKOM.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM