Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaJavne nabavkeRok istekao

Tender za nabavku KDZ vrata — Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka KDZ vrata za potrebe Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo

МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕsarajevoRok: 31.07.2026.13K KM
Objavljeno 20.07.2026. u 16:21 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
35124000
Broj nabavke:
2738789

Ukratko: МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ je objavio Konkurentski zahtjev za Nabavka KDZ vrata za potrebe Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo. Rok za dostavu ponuda je 2026-07-31. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv se odnosi na javnu nabavku KDZ vrata za potrebe Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo. Nabavka je organizovana kao konkurentski zahtjev, što znači da se očekuje da ponuđači dostave svoje ponude u skladu sa postavljenim uslovima.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati za ovaj tender. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači pregledaju zvaničnu dokumentaciju kako bi se informisali o kvalifikacijama i potrebnim uslovima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 13.420 BAM. Rok za realizaciju ugovora je do 31. jula 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, pa je važno da ponuđači pročitaju sve relevantne informacije iz tenderske dokumentacije.

Šta ovo znači za firmu

Ova nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili prodajom KDZ vrata da se uključe u javni sektor. Uspješna realizacija ovog tendera može otvoriti vrata za buduće poslove i saradnje sa državnim institucijama.

Kako aplicirati

Detaljne informacije o načinu apliciranja nisu navedene u dostupnom tekstu. Ponuđači bi trebali konsultovati tendersku dokumentaciju kako bi saznali sve potrebne korake za prijavu.

Rizici i šta provjeriti

Jedan od rizika može biti neispunjavanje uslova iz tenderske dokumentacije, što može dovesti do odbacivanja ponude. Ponuđači bi trebali pažljivo pregledati sve zahtjeve i osigurati da njihova ponuda bude u skladu sa svim propisima. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja tendera.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za podnošenje ponuda?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za apliciranje? Nisu navedeni u dostupnom tekstu. Ko je izabrani ponuđač? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Kakva je procijenjena vrijednost nabavke? Procijenjena vrijednost iznosi 13.420 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija se može pronaći na zvaničnoj stranici ugovornog organa.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Javne nabavke.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka izolacionih samospasioca

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ

Rudnik mrkog uglja „Kakanj“ d.o.o. Kakanj provodi otvoreni postupak za nabavku izolacionih samospasioca. Procijenjena vrijednost je 100.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine. Uslovi učešća uređeni su članom 45. Zakona o javnim nabavkama i tenderskom dokumentacijom. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
federacija-bih04.09.2026.100K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка ХТЗ опреме за сјекаче

ŠUMSKO GAZDINSTVO "VISOČNIK" HAN-PIJESAK

Šumsko gazdinstvo „Visočnik“ Han-Pijesak objavilo je otvoreni postupak za nabavku HTZ opreme za sjekače. Procijenjena vrijednost je 10.000 BAM, a rok je 7. septembar 2026. Detalji uslova i dokaza nalaze se u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
republika-srpska07.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

„Proširenje rezervoara za pitku vodu izvorište Vučija Hajka zaseok Kudinovača MZ Gornja Višća“

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice provodi otvoreni postupak za proširenje rezervoara za pitku vodu na izvorištu Vučija Hajka, u zaseoku Kudinovača, MZ Gornja Višća. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 10.256,37 KM, a rok za dostavljanje ponuda je 8. septembar 2026. godine. Uslovi učešća odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani tenderskom dokumentacijom.

4 dana
federacija-bih08.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка услуге одржавање рачунарске опреме

FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE

Fond zdravstvenog osiguranja Republike Srpske objavio je nabavku usluge održavanja računarske opreme u Banjoj Luci. Postupak je konkurentski zahtjev, CPV 50312000, procijenjena vrijednost 12.820 BAM, a navedeni rok je 9. septembar 2026. Detalji su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

5 dana
banja-luka09.09.2026.13K KM