Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za nabavku laboratorijskih reagenasa — ZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka laboratorijski reagenasa

ZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA, PRITVORA I DRUGIH MJERA BOSNE I HERCEGOVINEbihRok: 06.08.2026.141K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 16:22 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2737893

Ukratko: ZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA, PRITVORA I DRUGIH MJERA BOSNE I HERCEGOVINE je objavio Otvoreni postupak za Nabavka laboratorijski reagenasa . Rok za dostavu ponuda je 2026-08-06. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

ZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA, PRITVORA I DRUGIH MJERA BOSNE I HERCEGOVINE raspisao je tender za nabavku laboratorijskih reagenasa. Ova javna nabavka se sprovodi u okviru otvorenog postupka, što omogućava širok pristup ponuđačima.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće definirani su u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati, stoga se preporučuje da zainteresovani ponuđači pregledaju tendersku dokumentaciju.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 140601 BAM. Rok za realizaciju ugovora je do 6. augusta 2026. godine. Nije navedeno u dostupnom tekstu koji su dodatni ključni uslovi za ovu nabavku.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom laboratorijskih reagenasa da se uključe u proces javne nabavke. Uspješna aplikacija može donijeti stabilan prihod i dugoročnu saradnju sa ZAVODOM.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja zahtijeva da ponuđači prate upute navedene u tenderskoj dokumentaciji. Detalji o potrebnoj dokumentaciji i postupku prijave nisu navedeni u dostupnom tekstu, stoga je važno da se zainteresovani ponuđači obrate direktno ugovornom organu ili pregledaju zvanične izvore.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da su kvalifikovani za apliciranje. Također, preporučuje se da se obrate pravnim savjetnicima kako bi izbjegli potencijalne rizike tokom procesa.

Često postavljana pitanja

Pitanje?

Koji su uslovi za učešće? Odgovor: Obavezni uslovi su definirani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Pitanje? Kada je rok za završetak ugovora? Odgovor: Rok za završetak ugovora je 6. augusta 2026. godine. Pitanje? Koja je procijenjena vrijednost nabavke? Odgovor: Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 140601 BAM. Pitanje? Kako mogu dobiti tendersku dokumentaciju? Odgovor: Tenderska dokumentacija može se dobiti direktno od ugovornog organa ili putem zvaničnih izvora.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM