Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za nabavku medicinske opreme — JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka medicinske opreme: frižider za čuvanje vakcina, stomatološka stolica, stolica za vađenje krvi, digitalna vaga za bebe i djecu, mjerni sistem za bebe i digitalna prenosna vage za bebe

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICAzenicaRok: 19.08.2026.102K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33100000
Broj nabavke:
2738868

Ukratko: JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA je objavio Otvoreni postupak za Nabavka medicinske opreme: frižider za čuvanje vakcina, stomatološka stolica, stolica za vađenje krvi, digitalna vaga za bebe i djecu, mjerni sistem za bebe i digitalna prenosna vage za bebe. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-19. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna ustanova "DOM ZDRAVLJA" ZENICA raspisala je tender za nabavku medicinske opreme koja uključuje frižider za čuvanje vakcina, stomatološku stolicu, stolicu za vađenje krvi, digitalnu vagu za bebe i djecu, mjerni sistem za bebe i digitalnu prenosnu vagu za bebe. Ovaj poziv ima za cilj unapređenje zdravstvene zaštite i opreme u Republici Srpskoj.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 101600 BAM. Rok za završetak postupka je 19.08.2026. godine. Detalji o uslovima i potrebnoj dokumentaciji mogu se pronaći u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinske opreme. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne mogućnosti i proširiti tržište za ponuđače koji zadovoljavaju uslove.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se obratiti Javnoj ustanovi "DOM ZDRAVLJA" ZENICA kako bi dobili tendersku dokumentaciju i informacije o postupku apliciranja. Svi potrebni dokazi i uslovi su detaljno opisani u dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji su osnovni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Kada je rok za završetak postupka?

Rok za završetak postupka je 19.08.2026. godine.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 101600 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija dostupna je putem Javne ustanove "DOM ZDRAVLJA" ZENICA.

Da li je izabrani ponuđač poznat?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

Istekao rok
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
tuzla04.09.2026.7K KM