Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi19 dana do roka

Tender za rekonstrukciju policijskih stanica

Nabavka radova na rekonstrukciji po policijskim stanicama-IV dio

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONArepublika-srpskaRok: 25.09.2026.77K KM
Objavljeno 06.09.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2761164

Ukratko: MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA je objavio Otvoreni postupak za Nabavka radova na rekonstrukciji po policijskim stanicama-IV dio. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv se odnosi na javnu nabavku radova na rekonstrukciji policijskih stanica u okviru projekta koji provodi MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA. Nabavka obuhvata radove koji su neophodni za unapređenje uslova rada policijskih službenika i poboljšanje sigurnosti građana.

Ko može aplicirati

Pravo učešća na ovom tenderu imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Ponuđači su dužni dostaviti dokaze o registraciji za obavljanje profesionalne djelatnosti, što uključuje rješenje o upisu u sudski registar ili aktuelni izvod iz sudskog registra.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 77.495,68 BAM. Rok za završetak radova je 25. septembar 2026. godine. Detaljni uslovi i dokumentacija su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme da se uključe u projekte koji su od značaja za lokalnu zajednicu. Učešće u ovakvim projektima može poboljšati reputaciju firme i otvoriti vrata za buduće poslove u sektoru javnih nabavki, posebno u oblasti građevinski radovi.

Kako aplicirati

Ponuđači koji žele aplicirati trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o postupku, uslovima i potrebnoj dokumentaciji. Prijave se podnose u skladu sa uputstvima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove i zahtjeve iz tenderske dokumentacije kako bi izbjegli eventualne greške u prijavi. Također, važno je osigurati da su svi potrebni dokumenti ispravno pripremljeni i dostavljeni u predviđenom roku.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 25. septembar 2026. godine.

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna na zvaničnoj stranici ugovornog organa ili se može zatražiti direktno od MINISTARSTVA UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM