Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi11 dana do roka

Tender za nabavku inverterskog kompresora — MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA

Nabavka robe: Nabavka i ugradnja inverterskog kompresora i inverterske ploče

MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINErepublika-srpskaRok: 14.09.2026.8K KM
Objavljeno 03.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
42123000
Broj nabavke:
2759926

Ukratko: MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE je objavio Konkurentski zahtjev za Nabavka robe: Nabavka i ugradnja inverterskog kompresora i inverterske ploče. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-14. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka odnosi se na nabavku i ugradnju inverterskog kompresora i inverterske ploče. Ugovorni organ za ovu nabavku je MEMORIJALNI CENTAR SREBRENICA-POTOČARI SPOMEN OBILJEŽJE I MEZARJE ZA ŽRTVE GENOCIDA IZ 1995. GODINE. Nabavka se sprovodi u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama, a tip postupka je konkurentski zahtjev.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 7500 BAM. Rok za završetak svih aktivnosti vezanih za ovu nabavku je 14. septembar 2026. godine. Ponuđena roba mora odgovarati uslovima iz tenderske dokumentacije. Plaćanje će biti izvršeno u roku od 30 dana od dana isporuke i ugradnje, odnosno od dostavljanja fakture.

Šta ovo znači za firmu

Za firme koje se bave nabavkom i ugradnjom opreme, ovaj tender predstavlja priliku za sticanje novog ugovora i proširenje poslovanja. Učešće u ovom postupku može donijeti dodatne resurse i iskustvo u radu sa javnim sektorom.

Kako aplicirati

Detaljne informacije o načinu apliciranja nisu navedene u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prate zvanične objave i dokumentaciju koja će biti dostupna putem zvaničnih kanala ugovornog organa.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti uslove iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da njihova ponuda ispunjava sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak nabavke?

Rok za završetak svih aktivnosti vezanih za ovu nabavku je 14. septembar 2026. godine.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti nabavke?

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 7500 BAM.

Da li su navedeni uslovi za apliciranje?

Nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kada će biti izvršeno plaćanje?

Plaćanje će biti izvršeno u roku od 30 dana od dana isporuke i ugradnje, odnosno od dostavljanja fakture.

Gdje mogu pronaći dodatne informacije?

Preporučuje se pratiti zvanične objave i dokumentaciju ugovornog organa.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Набавка радова санације Дома културе у Костајници

OPŠTINA KOSTAJNICA

Opština Kostajnica raspisuje otvoreni postupak za nabavku radova sanacije Doma kulture. Procijenjena vrijednost iznosi 193404.34 BAM.

Istekao rok
03.09.2026.193K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF

Javna nabavka za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Procijenjena vrijednost 146160 BAM.

Istekao rok
travnik03.09.2026.146K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Наставак изградње новог градског парка у улици Олимпијских побједника - друга фаза

GRAD BANJA LUKA

Grad Banja Luka provodi otvoreni postupak za nastavak izgradnje novog gradskog parka u ulici Olimpijskih pobjednika, druga faza. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.326.223,88 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
banja-luka03.09.2026.3.3M KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

1 dana
bih04.09.2026.390K KM