Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo13 dana do roka

Obavezno i kasko osiguranje službenih vozila — tender

Obavezno i kasko osiguranje službenih vozila Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINEsarajevoRok: 15.09.2026.22K KM
Objavljeno 02.09.2026. u 10:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
66514110
Broj nabavke:
2759285

Ukratko: PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE je objavio Konkurentski zahtjev za Obavezno i kasko osiguranje službenih vozila Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-15. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Parlamentarna skupština Bosne i Hercegovine objavila je javnu nabavku za obavezno i kasko osiguranje službenih vozila. Ugovorni organ je PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE, a lokacija nabavke je Sarajevo.

Postupak se provodi putem konkurentskog zahtjeva. Za predmet nabavke navedena je CPV oznaka 66514110. Nabavka pripada oblasti osiguranja službenih vozila, pa se može pratiti i kroz kategoriju vozila i gorivo.

Ko može aplicirati

U dostupnim podacima nisu navedeni uslovi koje ponuđači moraju ispuniti. Nije navedeno ni da li su propisani posebni zahtjevi u vezi s registracijom, poslovnim kapacitetom, iskustvom, finansijskom sposobnošću ili drugim kriterijima.

Zbog toga se iz dostavljenih podataka ne može zaključiti koje firme mogu podnijeti ponudu niti da li određeni ponuđač ispunjava uslove. Potencijalni ponuđači treba da provjere originalnu tendersku dokumentaciju i objavu ugovornog organa.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 22.222,22 BAM. U dostupnom tekstu naveden je rok 15. septembar 2026. godine. Vrijeme do kada ponude moraju biti dostavljene nije navedeno u dostupnom tekstu.

Poznato je da je predmet osiguranje službenih vozila, da je postupak konkurentski zahtjev i da je CPV oznaka 66514110. Podaci o periodu osiguranja, broju vozila, obimu pokrića, franšizi, kriterijima za izbor, garancijama i načinu dostavljanja ponude nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće prvo treba utvrditi da li njen predmet poslovanja i raspoloživi kapaciteti odgovaraju zahtjevima iz dokumentacije. Međutim, na osnovu dostavljenih podataka nije moguće potvrditi nijedan poseban uslov niti procijeniti vjerovatnoću prihvatanja ponude.

Procijenjena vrijednost može poslužiti samo kao podatak o planiranoj vrijednosti nabavke. Ona ne predstavlja navedenu vrijednost ugovora, jer vrijednost ugovora nije navedena u dostupnom tekstu.

Kako aplicirati

Način podnošenja ponude, adresa ili elektronski sistem za dostavu, sadržaj ponude i potrebni obrasci nisu navedeni u dostupnom tekstu. Ponuđač treba pronaći originalnu objavu Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine i preuzeti važeću tendersku dokumentaciju.

Prije dostavljanja ponude potrebno je provjeriti krajnji rok, tražene dokaze, obrazac finansijske ponude, uslove osiguranja i pravila komunikacije s ugovornim organom. Bez originalne dokumentacije nije moguće navesti potpun postupak prijave.

Rizici i šta provjeriti

Najvažniji rizik je nedostatak podataka o uslovima i dokumentaciji. Treba provjeriti da li se rok odnosi na dostavljanje ponuda, kao i tačan sat i način predaje. Potrebno je provjeriti i obim obaveznog i kasko osiguranja, broj i vrste službenih vozila, trajanje osiguranja te kriterij za izbor ponude.

Nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora ni razlog poništenja. U dostupnom tekstu nije navedeno ni da li je postupak okončan.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE.

Šta je predmet nabavke?

Predmet je obavezno i kasko osiguranje službenih vozila.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 22.222,22 BAM.

Koji je rok?

U dostupnim podacima naveden je rok 15. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme i način dostavljanja nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Vozila i gorivo.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

T 23/26/P Nabavka usluge servisiranja vozila

MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK

Mješoviti holding „Elektroprivreda Republike Srpske“ – Zavisno preduzeće „Rudnik i Termoelektrana Ugljevik“ objavio je otvoreni postupak T 23/26/P za nabavku usluge servisiranja vozila. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 160.000 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

1 dana
republika-srpska03.09.2026.160K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

GUMA ZA VOZILA I RADNE MAŠINE

ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ГОРИЦА'' ШИПОВО

Šumsko gazdinstvo „Gorica“ Šipovo provodi otvoreni postupak za nabavku guma za vozila i radne mašine, uz procijenjenu vrijednost od 41.500 BAM i rok 4. septembar 2026.

2 dana
republika-srpska04.09.2026.42K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka motornih vozila

F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke motornih vozila od strane Federalne uprave policije, uključujući ključne informacije o postupku i uslovima.

5 dana
sarajevo07.09.2026.1.9M KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabava vozila - minibus

GRAD MOSTAR

GRAD MOSTAR raspisao je otvoreni postupak za nabavu minibusa. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 273505 BAM, a rok za prijavu je 7. septembar 2026. godine.

5 dana
mostar07.09.2026.274K KM