Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za rekonstrukciju trotoara — OPŠTINA KOZARSKA DUBICA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Извођење радова на реконструкцији тротоара

OPŠTINA KOZARSKA DUBICArepublika-srpskaRok: 11.08.2026.94K KM
Objavljeno 17.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45213316
Broj nabavke:
2738368

Ukratko: OPŠTINA KOZARSKA DUBICA je objavio Otvoreni postupak za Извођење радова на реконструкцији тротоара. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-11. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Opština Kozarska Dubica raspisala je javnu nabavku za izvođenje radova na rekonstrukciji trotoara. Ova nabavka je od značaja za unapređenje infrastrukture u lokalnoj zajednici i poboljšanje uslova za pješake.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detaljni dokazi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati, stoga je preporučljivo da zainteresovani ponuđači pregledaju tendersku dokumentaciju.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 93.656 BAM. Rok za završetak radova je 11.08.2026. godine. Ključni uslovi za učešće su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja sadrži sve potrebne informacije za potencijalne ponuđače.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme da se angažuju na projektu koji će poboljšati infrastrukturu u Kozarskoj Dubici. Uspješna realizacija projekta može otvoriti vrata za buduće poslove i saradnje sa opštinom.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju pristupiti tenderskoj dokumentaciji kako bi se upoznali sa svim potrebnim uslovima i procedurama za apliciranje. Detalji o načinu dostavljanja ponuda nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije, uključujući obavezne dokaze za učešće. Također, važno je obratiti pažnju na eventualne rizike vezane za rokove i kvalitet izvođenja radova.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 11.08.2026. godine. Kolika je procijenjena vrijednost ugovora? Procijenjena vrijednost radova iznosi 93.656 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna na zvaničnoj stranici opštine ili u relevantnim kancelarijama. Ko može aplicirati za ovaj tender? Obavezni uslovi za učešće su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Da li je izabrani ponuđač poznat? Izabrani ponuđač nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Građevinsko zanatski radovi na adptaciji Ambulante Mehurić

J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK

J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK raspisao je otvoreni postupak za građevinsko zanatske radove na adaptaciji Ambulante Mehurić. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 105000 BAM, a rok za završetak radova je 31.08.2026. godine.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.105K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Nabavka radova - Radovi na uređenju građevinskog zemljišta - priključak vodovoda i kanalizacije

UNIVERZITET U SARAJEVU

UNIVERZITET U SARAJEVU objavio je tender za radove na uređenju građevinskog zemljišta. Procijenjena vrijednost je 440000 BAM, a rok završetka radova je 31.08.2026.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.440K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na izgradnji i sanaciji pješačkih staza i trotoara, stepeništa i rukohvata

OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO

OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO raspisala je otvoreni postupak za izvođenje radova na izgradnji i sanaciji pješačkih staza, trotoara i stepeništa. Procijenjena vrijednost je 290598.29 BAM.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.291K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Investiciono održavanje/rekonstrukcija Međunarodnog centra za djecu i omladinu

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za investiciono održavanje Međunarodnog centra za djecu i omladinu, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i aplikaciji.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.128K KM
    Tender za rekonstrukciju trotoara — OPŠTINA KOZARSKA DUBICA