Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za prekrivanje korita Kosolinac — OPŠTINA SRBAC

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Прекривање ( регулисање ) корита Косолинац у Српцу

OPŠTINA SRBACRok: 07.08.2026.197K KM
Objavljeno 19.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45246000
Broj nabavke:
2738544

Ukratko: OPŠTINA SRBAC je objavio Otvoreni postupak za Прекривање ( регулисање ) корита Косолинац у Српцу. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna nabavka pod nazivom "Прекривање (регулисање) корита Косолинац у Српцу" objavljena je od strane OPŠTINE SRBAC. Ova nabavka se odnosi na radove koji su od značaja za regulisanje i prekrivanje korita rijeke Kosolinac.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su navedeni u tenderkskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 196581.19 BAM. Rok za završetak radova je postavljen na 7. avgust 2026. godine. Dodatni ključni uslovi su navedeni u tenderkskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Učešće u ovom tenderu može donijeti značajne poslovne prilike za građevinske firme i izvođače radova. Uspješna realizacija projekta može otvoriti vrata za buduće projekte i saradnju sa javnim sektorom.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderksom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnim dokumentima i postupku apliciranja. Detalji o načinu dostavljanja ponuda su također uključeni u dokumentaciju.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove navedene u tenderkskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve obavezne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja tendera.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine.

Gdje mogu pronaći tenderksu dokumentaciju?

Tenderksu dokumentaciju možete pronaći na zvaničnoj stranici OPŠTINE SRBAC.

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno su opisani u tenderkskoj dokumentaciji.

Da li je poznata vrijednost ugovora?

Vrijednost ugovora nije navedena u dostupnom tekstu.

Ko je izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Набавка радова санације Дома културе у Костајници

OPŠTINA KOSTAJNICA

Opština Kostajnica raspisuje otvoreni postupak za nabavku radova sanacije Doma kulture. Procijenjena vrijednost iznosi 193404.34 BAM.

Istekao rok
03.09.2026.193K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF

Javna nabavka za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Procijenjena vrijednost 146160 BAM.

Istekao rok
travnik03.09.2026.146K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Наставак изградње новог градског парка у улици Олимпијских побједника - друга фаза

GRAD BANJA LUKA

Grad Banja Luka provodi otvoreni postupak za nastavak izgradnje novog gradskog parka u ulici Olimpijskih pobjednika, druga faza. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.326.223,88 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
banja-luka03.09.2026.3.3M KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

1 dana
bih04.09.2026.390K KM