Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za nabavku ogrevnog drvetа — OSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" MODRIČA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Набавка огревног дрвета

OSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" MODRIČArepublika-srpskaRok: 17.08.2026.32K KM
Objavljeno 22.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
09111400
Broj nabavke:
2739135

Ukratko: OSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" MODRIČA je objavio Konkurentski zahtjev za Набавка огревног дрвета. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-17. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Tender za nabavku ogrevnog drvetа objavila je OSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" MODRIČA. Ovaj poziv je otvoren za sve zainteresovane ponuđače koji ispunjavaju potrebne uslove.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati za ovaj tender. Preporučuje se da se zainteresovani ponuđači upoznaju sa tender dokumentacijom kako bi saznali sve relevantne informacije.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 32.430 BAM. Rok za realizaciju ugovora je 17.08.2026. godine. Detaljni uslovi i specifikacije nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave prodajom ogrevnog drvetа da se uključe u proces javnih nabavki. Uspješna realizacija ovog ugovora može donijeti stabilan prihod i mogućnost daljnje saradnje sa javnim sektorom.

Kako aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu kako tačno aplicirati za ovaj tender. Preporučuje se da se zainteresovani ponuđači obrate ugovornom organu ili pregledaju tender dokumentaciju za dodatne informacije o postupku apliciranja.

Rizici i šta provjeriti

Prilikom apliciranja na ovaj tender, ponuđači bi trebali provjeriti:

  • Da li ispunjavaju sve uslove navedene u tender dokumentaciji.
  • Da li su svi potrebni dokumenti priloženi uz ponudu.
  • Rokove za dostavu ponuda kako bi izbjegli eventualne probleme.

Često postavljana pitanja

Pitanje?

Koji je rok za dostavu ponuda? Odgovor: Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Pitanje?

Koji su uslovi za učešće u tenderu? Odgovor: Nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Pitanje?

Kada je planirana realizacija ugovora? Odgovor: Planirana realizacija ugovora je do 17.08.2026. godine.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

1 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka produkata numeričkog mezomodela i met radara

AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE

Agencija za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BiH raspisala je otvoreni postupak za nabavku produkata numeričkog mezomodela i met radara. Procijenjena vrijednost iznosi 80.000 BAM, a rok za prijavu je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
mostar07.09.2026.80K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

električna energija za 2027 godinu

FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE

Federalna uprava civilne zaštite provodi otvoreni postupak za nabavku električne energije za 2027. godinu. Procijenjena vrijednost je 60.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026.

1 dana
sarajevo07.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка угља и дрва за потребе ЈЗУ Дом здравља "Озрен" Петрово

ЈЗУ ДОМ ЗДРАВЉА "ОЗРЕН" ПЕТРОВО

JZU Dom zdravlja 'Ozren' Petrovо raspisao je tender za nabavku uglja i drva. Procijenjena vrijednost iznosi 30.500 BAM, a postupak je konkurentski zahtjev.

2 dana
08.09.2026.31K KM