Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za potrošni medicinski materijal — JZU BOLNICA GRADIŠKA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Potrošni medicinski materijal- ponovljeni postupak

JZU BOLNICA GRADIŠKArepublika-srpskaRok: 07.08.2026.99K KM
Objavljeno 19.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2737620

Ukratko: JZU BOLNICA GRADIŠKA je objavio Otvoreni postupak za Potrošni medicinski materijal- ponovljeni postupak. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JZU BOLNICA GRADIŠKA objavila je tender za nabavku potrošnog medicinskog materijala. Ovaj postupak je ponovljen, što ukazuje na prethodne pokušaje nabavke koji nisu uspješno okončani. Tender se sprovodi kao otvoreni postupak, što znači da su svi zainteresovani ponuđači dobrodošli da se prijave.

Ko može aplicirati

Učešće u ovom postupku mogu imati svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi za učešće su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 98,890 BAM. Rok za prijavu je postavljen na 7. august 2026. godine. Specifični uslovi i zahtjevi za ponude nisu navedeni u dostupnom tekstu, pa je važno da ponuđači pažljivo pregledaju tendersku dokumentaciju.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinskog materijala. Učešće u ovom postupku može otvoriti vrata za dugoročne poslovne odnose sa JZU BOLNICA GRADIŠKA, kao i povećati vidljivost i reputaciju ponuđača na tržištu.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju preuzeti tendersku dokumentaciju kako bi se upoznali sa svim potrebnim informacijama i uslovima. Prijave se podnose u skladu sa uputstvima navedenim u dokumentaciji. Važno je pridržavati se svih rokova i procedura kako bi se osigurala validnost ponude.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali biti svjesni potencijalnih rizika, uključujući mogućnost da tender bude poništen ili da se ne izabere nijedan ponuđač. Također, preporučuje se da se pažljivo provjere svi uslovi iz tenderske dokumentacije kako bi se izbjegle greške koje bi mogle dovesti do diskvalifikacije.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 7. august 2026. godine.

Koji su uslovi za učešće?

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 98,890 BAM.

Ko je izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije navedeno u dostupnom tekstu.

Da li je tender poništen?

Razlog poništenja nije naveden u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

1 dana
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

1 dana
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

1 dana
tuzla04.09.2026.7K KM