Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za nadzor zimskog održavanja puteva — OPĆINA VOGOŠĆA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Pružanje usluge nadzora nad izvođenjem radova zimskog održavanja lokalnih i nekategorisanih puteva i totoara na području općine Vogošća u sezoni 2026/2027

OPĆINA VOGOŠĆAsarajevoRok: 14.08.2026.19K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 19:05 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
71520000
Broj nabavke:
2737895

Ukratko: OPĆINA VOGOŠĆA je objavio Otvoreni postupak za Pružanje usluge nadzora nad izvođenjem radova zimskog održavanja lokalnih i nekategorisanih puteva i totoara na području općine Vogošća u sezoni 2026/2027. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-14. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Općina Vogošća objavila je javnu nabavku za pružanje usluge nadzora nad izvođenjem radova zimskog održavanja lokalnih i nekategorisanih puteva i trotoara na svom području za sezonu 2026/2027. Ovaj tender predstavlja važan korak u osiguranju kvalitetnog održavanja puteva tokom zimskih mjeseci, što je ključno za sigurnost i mobilnost građana.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i dodatni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je neophodna za prijavu na ovaj tender.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog ugovora iznosi 19050 BAM. Tender je otvoren, a rok za prijavu je 14. avgust 2026. godine. U ovom postupku, ponuđači će morati ispuniti sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi bili kvalifikovani za učešće.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave nadzorom i održavanjem puteva da se uključe u važan projekt na području općine Vogošća. Uspješna aplikacija može donijeti dugoročne poslovne odnose i dodatne projekte u budućnosti, posebno u kontekstu zimskog održavanja.

Kako aplicirati

Da bi se apliciralo na ovaj tender, ponuđači trebaju pažljivo proučiti tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnim dokumentima i postupku prijave. Prijave se podnose u skladu sa pravilima definisanim u dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji, kao i na rokove za prijavu. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokumente koji se traže za učešće kako bi se izbjegle eventualne greške koje bi mogle dovesti do isključenja iz postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 14. avgust 2026. godine.

Koja je procijenjena vrijednost ugovora?

Procijenjena vrijednost ugovora iznosi 19050 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija dostupna je na zvaničnoj stranici općine Vogošća ili se može zatražiti direktno od ugovornog organa.

Da li je potrebno imati prethodno iskustvo?

Nije navedeno u dostupnom tekstu, ali se preporučuje da ponuđači prouče uslove iz tenderske dokumentacije.

Ko je izabrani ponuđač?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

KZ-83/26-Nabavka instrumenata za analizu kvaliteta električne energije, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA

Podružnica „Elektrodistribucija“ Tuzla objavila je nabavku instrumenata za analizu kvaliteta električne energije. Postupak je konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost iznosi 24.300 BAM, a rok je 31. august 2026. Detalji su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
tuzla31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка пелета за потребе МУП-а Републике Српске

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske raspisalo je otvoreni postupak za nabavku peleta. Procijenjena vrijednost iznosi 701600 BAM, a rok za prijavu je 31.08.2026.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.702K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка плина за потребе гријања и припрему топле воде за потребе ЈЗУ Болница „Свети Архиђакон Стефан 9.- јануар“ Требиње

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA TREBINJE

Javna zdravstvena ustanova Bolnica Trebinje provodi otvoreni postupak za nabavku plina za potrebe grijanja i pripremu tople vode. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 60.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi učešća i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji, dok izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

LOT-4 Gorivo STOLAC; LOT-5 Gorivo PROZOR-RAMA i LOT-7 Gorivo JABLANICA

VLADA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTON

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije objavila je tender za nabavku goriva za više lokacija. Postupak je otvoren, a procijenjena vrijednost iznosi 300.000 BAM.

1 dana
mostar01.09.2026.300K KM