Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za radove na izgradnji trafostanice — JP 'LUKA BRČKO'

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Radovi na izgradnji trafostanice i NN napojnog voda

JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIHbrcko-distriktRok: 07.08.2026.414K KM
Objavljeno 18.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45250000
Broj nabavke:
2734992

Ukratko: JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH je objavio Otvoreni postupak za Radovi na izgradnji trafostanice i NN napojnog voda. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JP "LUKA BRČKO" D.O.O. iz Brčkog raspisuje otvoreni postupak za javnu nabavku radova na izgradnji trafostanice i NN napojnog voda. Ovaj projekt ima za cilj unapređenje elektroenergetske infrastrukture u Brčko distriktu BiH.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće definirani su u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 413831.91 BAM. Rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine. Dodatni ključni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za građevinske firme koje se bave elektroenergetskim projektima. Uspješna realizacija ovog projekta može otvoriti vrata za dodatne poslove i jačanje reputacije na tržištu.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnim dokumentima i postupku prijave. Prijave se podnose u skladu s uputama iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve kriterije. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i eventualne izmjene u dokumentaciji.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine.

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definirani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Da li je poznata vrijednost ugovora?

Vrijednost ugovora nije navedena u dostupnom tekstu.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija dostupna je na zvaničnoj stranici JP "LUKA BRČKO".

Ko je izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Investiciono održavanje/rekonstrukcija Međunarodnog centra za djecu i omladinu

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za investiciono održavanje Međunarodnog centra za djecu i omladinu, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i aplikaciji.

Istekao rok
republika-srpska01.09.2026.128K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Асфалтирање пута од пруге до гаревачке цркве у мјесној заједници Гаревац

OPŠTINA MODRIČA

Ovaj članak pruža informacije o javnoj nabavci za asfaltiranje puta od pruge do crkve u Garavcu, uključujući ključne uslove i postupak apliciranja.

Istekao rok
01.09.2026.214K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izgradnja oborinske i sanitarne kanalizacije Ul. Mehmeda Hevaije Uskufije - MZ Jezero -- Privilica

JU ZAVOD ZA PROSTORNO UREĐENJE BIHAĆ

Tender za izgradnju oborinske i sanitarne kanalizacije u MZ Jezero, procijenjena vrijednost 51.282,05 BAM. Detalji u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bih01.09.2026.51K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

„Asfaltiranje puta od kuće Nevzeta Hodžića do kuće Alije Klopića, naselje Strašanj"

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice provodi otvoreni postupak za asfaltiranje puta od kuće Nevzeta Hodžića do kuće Alije Klopića u naselju Strašanj. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 22.601 BAM, a navedeni rok je 1. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
federacija-bih01.09.2026.23K KM