Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za radove na sanaciji krova objekta — ЈАВНА УСТАНОВА МАТИЧНИ МУЗЕJ КОЗАРЕ ПРИЈЕДОР

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Radovi na sanaciji krova objekta

ЈАВНА УСТАНОВА МАТИЧНИ МУЗЕЈ КОЗАРЕ ПРИЈЕДОРprijedorRok: 03.08.2026.34K KM
Objavljeno 22.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
45260000
Broj nabavke:
2739602

Ukratko: ЈАВНА УСТАНОВА МАТИЧНИ МУЗЕЈ КОЗАРЕ ПРИЈЕДОР je objavio Konkurentski zahtjev za Radovi na sanaciji krova objekta. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-03. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna ustanova Matični muzej Kozare Prijedor objavila je poziv za radove na sanaciji krova objekta. Ovaj tender predstavlja priliku za izvođenje građevinskih radova koji su od značaja za održavanje i očuvanje objekta.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 33.589,74 BAM. Rok za završetak radova je 3. avgust 2026. godine. Ugovor se neće realizovati uz avansna sredstva iz budžeta Republike Srpske, a rok plaćanja iznosi do 120 dana nakon kompletnog završetka radova i ispostavljene fakture.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za građevinske firme da se uključe u projekte sanacije i obnove javnih objekata. Učešće u ovakvim projektima može poboljšati reputaciju firme i otvoriti vrata za buduće poslove u oblasti građevinski radovi.

Kako aplicirati

Za zainteresovane ponuđače preporučuje se obilaženje lokacije na kojoj će se izvoditi radovi. Također, ponuđači mogu preuzeti predmjer i predračun radova sa fotodokumentacijom i osnovom krovista izrađenog od JP Zavod za izgradnju Grada-Prijedor.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve relevantne informacije o stanju objekta i uvjetima za izvođenje radova. Također, važno je obratiti pažnju na rokove plaćanja i uvjete ugovora kako bi se izbjegli potencijalni rizici tokom realizacije projekta.

Često postavljana pitanja

Koji su ključni uslovi za apliciranje?

Nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kada je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 3. avgust 2026. godine.

Da li je potrebno uplatiti avans?

Ne, ugovor se neće realizovati uz avansna sredstva iz budžeta RS.

Kako mogu dobiti dodatne informacije?

Preporučuje se obilaženje lokacije i preuzimanje potrebne dokumentacije.

Koji je procijenjeni iznos tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 33.589,74 BAM.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM