Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKonsultantske uslugeRok istekao

Tender za reviziju finansijskih izvještaja — JAVNO PREDUZEĆE 'LOKOM'

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Revizija finansijskih izvještaja i konsolidovanih finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu

JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVOsarajevoRok: 28.07.2026.7K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 16:22 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
79212000
Broj nabavke:
2737912

Ukratko: JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVO je objavio Konkurentski zahtjev za Revizija finansijskih izvještaja i konsolidovanih finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu. Rok za dostavu ponuda je 2026-07-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javno preduzeće za upravljanje, zaštitu i održavanje objekata u vlasništvu općine Novi Grad Sarajevo "Lokom" d.o.o. Sarajevo pokrenulo je postupak javne nabavke za reviziju finansijskih izvještaja i konsolidovanih finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu. Ovaj poziv ima za cilj angažovanje stručne revizorske kuće koja će obaviti reviziju u skladu sa važećim zakonima i standardima.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 7000 BAM. Rok za završetak revizije je 28. juli 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za revizorske kuće da se uključe u proces revizije javnog preduzeća, što može doprinijeti njihovom poslovanju i reputaciji. Učešće u ovakvim projektima može otvoriti vrata za buduće saradnje sa javnim sektorom.

Kako aplicirati

Detalji o postupku apliciranja nisu navedeni u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prate zvanične objave preduzeća "Lokom" za dodatne informacije o prijavi.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve relevantne informacije i uslove koji se odnose na reviziju, kao i osigurati da ispunjavaju sve potrebne kriterije za kvalifikaciju. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatke u vezi sa tenderom.

Često postavljana pitanja

Pitanje?

Koji je rok za prijavu? Odgovor: Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Pitanje?

Koji su uslovi za apliciranje? Odgovor: Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Pitanje?

Kada je planirano završavanje revizije? Odgovor: Planirano je za 28. juli 2026. godine.

Pitanje?

Koja je procijenjena vrijednost ugovora? Odgovor: Procijenjena vrijednost iznosi 7000 BAM.

Pitanje?

Kada će biti objavljeni rezultati tendera? Odgovor: Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Konsultantske usluge.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluga izrade revizije finansijskih izvještaja za 2026. godinu za JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo i ZD Rudnici uglja

JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO

JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo objavila je otvoreni postupak za uslugu izrade revizije finansijskih izvještaja za 2026. godinu za preduzeće i ZD Rudnici uglja. Procijenjena vrijednost je 106.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Sve informacije i tenderska dokumentacija dostupne su isključivo putem sistema E-nabavke.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.106K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluge nadzora nad izgradnjom, sanacijom, održavanjem cesta, pješačkih staza i rekonstrukcije objekata uz saobraćajnicu na području Općine Novo Sarajevo

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Općina Novo Sarajevo objavila je otvoreni postupak za usluge nadzora nad izgradnjom, sanacijom i održavanjem cesta, pješačkih staza i rekonstrukcijom objekata uz saobraćajnicu. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 59.829,06 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Uslovi učešća iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama i dokazi detaljno su određeni tenderskom dokumentacijom.

3 dana
sarajevo03.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Nabavka usluge revizije finansijskih izještaja za poslovnu 2026. godinu za potrebe J.P. "RAD" doo Lukavac

JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC

Javno preduzeće „RAD“ Lukavac objavilo je nabavku usluge revizije finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine.

4 dana
04.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Набавка услуга штампања Службеног гласника за потребе Скупштине Брчко дистрикта БиХ

BRČKO DISTRIKT BIH

BRČKO DISTRIKT BIH objavio je otvoreni postupak za nabavku usluga štampanja Službenog glasnika za potrebe Skupštine Brčko distrikta BiH. CPV oznaka je 79810000, procijenjena vrijednost 120.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. Uslovi za učešće odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

8 dana
brcko-distrikt08.09.2026.120K KM