Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za sanitetski materijal — JU BOLNICA TRAVNIK

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Sanitetski materijal (flasteri, vata celulozna, vata sanitetska, zavoj elastični, kompresa sterilna od gaze, zavoj gipsani i podmetači za gips i ostali sanitetski materijal)

JU BOLNICA TRAVNIKtravnikRok: 10.08.2026.160K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2737335

Ukratko: JU BOLNICA TRAVNIK je objavio Otvoreni postupak za Sanitetski materijal (flasteri, vata celulozna, vata sanitetska, zavoj elastični, kompresa sterilna od gaze, zavoj gipsani i podmetači za gips i ostali sanitetski materijal). Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JU BOLNICA TRAVNIK raspisala je otvoreni postupak javne nabavke za sanitetski materijal, uključujući flastere, vatu celuloznu, vatu sanitetsku, zavoj elastični, komprese sterilne od gaze, zavoj gipsani, podmetače za gips i ostali sanitetski materijal. Ova nabavka je od ključnog značaja za osiguranje potrebnih sredstava za pružanje zdravstvene zaštite.

Ko može aplicirati

U postupku javne nabavke mogu učestvovati ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Ponuđači moraju biti registrovani u odgovarajućim profesionalnim ili drugim registrima zemlje u kojoj su registrovani, ili moraju osigurati posebnu izjavu ili potvrdu nadležnog organa koja dokazuje njihovo pravo na obavljanje profesionalne djelatnosti koja je u vezi s predmetom nabavke.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 159598.9 BAM. Rok za prijavu na tender je 10.08.2026. Ponuđači su dužni dostaviti dokaze o registraciji, uključujući rješenje o upisu u sudski registar ili aktuelni izvod iz sudskog registra.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom sanitetskog materijala da osiguraju ugovor s JU BOLNICA TRAVNIK. Učešće u ovom postupku može značajno doprinijeti razvoju poslovanja i povećanju prihoda.

Kako aplicirati

Ponuđači mogu preuzeti tendersku dokumentaciju putem portala javnih nabavki BiH. Detalji o potrebnoj dokumentaciji i uslovima za učešće su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene na portalu javnih nabavki.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 10.08.2026. Koja je procijenjena vrijednost nabavke? Procijenjena vrijednost iznosi 159598.9 BAM. Gdje mogu preuzeti tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija se može preuzeti putem portala javnih nabavki BiH.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM