Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za reagenase i laboratorijski materijal — JZU DOM ZDRAVLJA TUZLA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Sukcesivna nabavka i isporuka reagenasa i laboratorijskog materijala za biohemijski analizator Cobas C 503

JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLAtuzlaRok: 06.08.2026.240K KM
Objavljeno 18.07.2026. u 16:22 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33696500
Broj nabavke:
2738445

Ukratko: JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA je objavio Otvoreni postupak za Sukcesivna nabavka i isporuka reagenasa i laboratorijskog materijala za biohemijski analizator Cobas C 503. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-06. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JZU DOM ZDRAVLJA SA POLIKLINIKOM "DR.MUSTAFA ŠEHOVIĆ" TUZLA raspisao je otvoreni postupak za sukcesivnu nabavku i isporuku reagenasa i laboratorijskog materijala za biohemijski analizator Cobas C 503. Ovaj tender predstavlja važan korak u unapređenju laboratorijskih usluga koje pruža ova zdravstvena institucija.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće definirani su u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 240000 BAM. Rok za dostavu ponuda je 6. avgust 2026. godine. Uslovi i dokumentacija potrebni za apliciranje su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender pruža priliku firmama koje se bave proizvodnjom ili distribucijom reagenasa i laboratorijskog materijala da se uključe u javnu nabavku. Uspješna realizacija ovog projekta može značajno doprinijeti razvoju poslovanja i jačanju pozicije na tržištu.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju pristupiti tenderskoj dokumentaciji koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnoj dokumentaciji i postupku apliciranja. Detalji o prijavi su dostupni u zvaničnom pozivu na javnu nabavku.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju pažljivo proučiti sve uslove i odredbe navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, važno je provjeriti sve potrebne certifikate i licence koje su potrebne za učestvovanje u ovom postupku.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 6. avgust 2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 240000 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna u zvaničnom pozivu na javnu nabavku.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

1 dana
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

1 dana
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

1 dana
tuzla04.09.2026.7K KM