Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetika12 dana do roka

Tender za nabavku UPS uređaja – JP 'PROTIVGRADNA PREVENTIVA RS'

Набавка уређаја за непрекидно напајање електричном енергијом – UPS са транспортом и монтажом за потребе ЈП „Противградна превентива РС“ а.д. Градишка

JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKARok: 14.09.2026.15K KM
Objavljeno 02.09.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
31174000
Broj nabavke:
2759526

Ukratko: JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA je objavio Konkurentski zahtjev za Набавка уређаја за непрекидно напајање електричном енергијом – UPS са транспортом и монтажом за потребе ЈП „Противградна превентива РС“ а.д. Градишка . Rok za dostavu ponuda je 2026-09-14. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA raspisao je tender za nabavku uređaja za neprekidno napajanje električnom energijom (UPS) sa transportom i montažom. Ova nabavka je od značaja za osiguranje stabilnog napajanja električnom energijom, što je ključno za rad organizacije.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji o potrebnim dokazima su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 15.000 BAM. Rok za završetak postupka je postavljen na 14. septembar 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, a potrebna dokumentacija se može pronaći u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom UPS uređaja. Učestvovanje u ovom tenderu može donijeti nove poslovne mogućnosti i proširiti portfelj klijenata.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja uključuje dostavljanje potrebne dokumentacije koja je detaljno opisana u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu kako tačno izgleda proces apliciranja.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, važno je provjeriti sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, preporučuje se da se obrate pravnim ili stručnim savjetnicima za dodatne informacije o uslovima i potrebnoj dokumentaciji.

Često postavljana pitanja

Pitanje?

Koji su obavezni uslovi za učešće? Odgovor: Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Pitanje? Kolika je procijenjena vrijednost nabavke? Odgovor: Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 15.000 BAM. Pitanje? Kada je rok za završetak postupka? Odgovor: Rok za završetak postupka je 14. septembar 2026. godine. Pitanje? Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Odgovor: Tenderska dokumentacija može se dobiti od ugovornog organa ili na njihovoj zvaničnoj web stranici.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaEnergetika

Izrada Idejnog i Glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida u Srebrenici

OPĆINA BANOVIĆI

Općina Banovići provodi otvoreni postupak za izradu idejnog i glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 5.500 BAM, a rok je 2. septembar 2026. godine. Ponuđač mora biti registrovan za predmetnu djelatnost i dostaviti potpisanu i ovjerenu izjavu o osposobljenosti za izvršenje usluge.

Istekao rok
02.09.2026.6K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

'' Стручно технички надзор над извођењем радова на пројекту :Изградња и реконструкција расвјете у тунелима на магистралним и регионачним путевима Републике Српске '', референца 107/26

JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA

Javno preduzeće Putevi Republike Srpske objavilo je tender za stručni tehnički nadzor nad radovima na projektu izgradnje i rekonstrukcije rasvjete u tunelima.

1 dana
banja-luka03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Lot 1120 Elektro materijal za autobuse i minibusi

KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO

KJP Gradski saobraćaj iz Sarajeva raspisao je otvoreni postupak za nabavku elektro materijala za autobuse i minibuse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 68.543 BAM, a rok za prijavu je 3. septembar 2026. godine.

1 dana
republika-srpska03.09.2026.69K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка електроматеријала за погоне ХЕТ-а

ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ

Zavisno preduzeće „Hidroelektrane na Trebišnjici“ AD Trebinje objavilo je otvoreni postupak za nabavku elektromaterijala za svoje pogone. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 50.000 KM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija dostupna je isključivo putem Portala javnih nabavki.

1 dana
republika-srpska03.09.2026.50K KM