Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za zimsko održavanje cesta — UPRAVA ZA CESTE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJE

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Zimsko održavanje cesta u zimskoj sezoni 2026./2027. godina

UPRAVA ZA CESTE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJERok: 07.08.2026.1.6M KM
Objavljeno 17.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45233141
Broj nabavke:
2738120

Ukratko: UPRAVA ZA CESTE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJE je objavio Otvoreni postupak za Zimsko održavanje cesta u zimskoj sezoni 2026./2027. godina. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Upravna tijela Hercegbosanske županije raspisala su tender za zimsko održavanje cesta u zimskoj sezoni 2026./2027. godine. Ovaj otvoreni postupak javne nabavke ima za cilj osigurati kvalitetno održavanje cesta tokom zimskih mjeseci, što je od suštinskog značaja za sigurnost i mobilnost građana.

Ko može aplicirati

Na tender se mogu prijaviti svi ponuđači koji ispunjavaju obvezne uvjete za sudjelovanje iz članka 45. Zakona o javnim nabavama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uvjeta su definirani u tenderskoj dokumentaciji (TD).

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 1.580.000 BAM. Rok za podnošenje ponuda je 7. avgust 2026. godine. Ugovorno tijelo zadržava pravo da eventualnu nabavu dodatnih radova provede u skladu sa Zakonom o javnim nabavama (ZJN).

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave održavanjem cesta i sličnim uslugama da se uključe u važan projekt koji će doprinijeti sigurnosti saobraćaja. Uspješna realizacija ovog projekta može otvoriti vrata za buduće poslove i jačanje poslovnog ugleda ponuđača.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti svoje ponude u skladu sa zahtjevima iz tenderske dokumentacije. Detalji o načinu apliciranja, potrebnoj dokumentaciji i rokovima su navedeni u TD.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali pažljivo provjeriti sve uvjete iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti sve eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za podnošenje ponuda?

Rok za podnošenje ponuda je 7. avgust 2026. godine.

Koja je procijenjena vrijednost tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 1.580.000 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna putem UPRAVE ZA CESTE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJE.

Koji su obvezni uvjeti za sudjelovanje?

Obvezni uvjeti su definirani u članku 45. Zakona o javnim nabavama i detaljno su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Da li je izabrani ponuđač već poznat?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Građevinsko zanatski radovi na adptaciji Ambulante Mehurić

J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK

J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK raspisao je otvoreni postupak za građevinsko zanatske radove na adaptaciji Ambulante Mehurić. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 105000 BAM, a rok za završetak radova je 31.08.2026. godine.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.105K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Nabavka radova - Radovi na uređenju građevinskog zemljišta - priključak vodovoda i kanalizacije

UNIVERZITET U SARAJEVU

UNIVERZITET U SARAJEVU objavio je tender za radove na uređenju građevinskog zemljišta. Procijenjena vrijednost je 440000 BAM, a rok završetka radova je 31.08.2026.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.440K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na izgradnji i sanaciji pješačkih staza i trotoara, stepeništa i rukohvata

OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO

OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO raspisala je otvoreni postupak za izvođenje radova na izgradnji i sanaciji pješačkih staza, trotoara i stepeništa. Procijenjena vrijednost je 290598.29 BAM.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.291K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Investiciono održavanje/rekonstrukcija Međunarodnog centra za djecu i omladinu

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za investiciono održavanje Međunarodnog centra za djecu i omladinu, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i aplikaciji.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.128K KM